O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Anjelská.sk: novinky dne (27.11.2011)

Datum: 01.12.2011

Vložil: J.Šif.

Titulek: Re: Re: Poznámka

Zdravím všechny,

přeci to nezabalíme dámy a pánové! :-)

Často jsem měl obavy z toho co bude a jak to bude probíhat. Měl jsem obavy z komety Elenin, bál jsem se, že bude přepolování a bůhví čeho ještě. Byl jsem z toho všeho dost vystrašený a pro mě to bylo dost kontraproduktivní. Zatím se nic z toho nestalo, nevím čí je to zásluha. Každopádně za to děkuji a jsem vděčný za každý nový den.
Taky jsem si říkal, že si lidstvo nezaslouží nějakou pomoc "zvenčí"natož nějaký Vzestup, protože jsme pouze chamtiví primitivečkové zaslepení vlastním egem. Pak jsem si uvědomil, že tím posuzováním ubližuji sobě i ostatním. Já přece nevím co je součástí plánu Vzestupu.
Jediné o co se snažím je koukat na všechny lidi kolem jako na součást mne samotného. A to že děláme chyby, je přece přirozené a je to součástí vyuky. Takže proč se na někoho zlobit? Komu tím pomohu? Sobě nebo jemu?
Všichni víme, že zlobením a posuzováním nepomůžeme nikomu.
Omlouvám se, neumím psát, ani nemám ambice na to, abych provedl nějakou revoluci či změnil systém ve kterém žijeme,to přenechám povolanějším...... :-)

Co tedy závěrem: Začal jsem se radovat z maličkostí, žít přítomností, nikoho a nic neřešit, mít rád vše kolem sebe. Pro každého mít vlídné a povzbudivé slovo. Prostě si užívat to, že jsem tady ! A je mi fajn! Líp se mi pracuje, lehčeji se mi žije. :-)
Ať se vám daří!