O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Kryon – Přesun moudrosti

Datum: 07.02.2012

Vložil: LK

Titulek: Re: jednota

Pokud jste četl Pavlosi, co kolega PN napsal v úvodu k článkům o AA Urielovi a k Pokoře, tak by Vám mělo být více jasno. Nediskutoval jsem u tohoto článku a nebudu u dalších, protože měli byste především Vy čtenáři diskutovat co berete a co ne. Popřípadě hledat co která info vlastně znamená. Já osobně například bych se ptal která že to vrstva DNA ovlivňuje kolektivní Vědomí lidstva....?!
Kdykoliv se zeptám nebo začnu diskutovat na jiných stránkách , začnou to brát jako osobní útok a především poučovat především Ti co nic sami nevědí. Kdyby to alespoň bylo poučování, ale ono to je ve stylu "Brách o ty to nevíš? Brácho tohle musíš sám!" U nás takto nepostupujeme, když víme říkáme jak to vidíme, když nevíme, klidně napíšeme že nevíme. Ono časem tu odpověď někdo z nás dostaneme, protože se tím zpravidla hodně v čase a prostoru i mimo ně zabýváme. Píši o tom, protože je to metoda .... ptáš se dostane se ti odpovědi, Ťukáš, je ti otevřeno.

K vlastnímu článku o pohybu zemské hadí síly se nevyjadřuji, protože je to možné a je to mimo můj obor zájmu, ale když jsem se podíval na energii Makču Pikču(foneticky napsáno), nemám pocit přibívající energie, spíše naopak. Mohu se ale mýlit, protože již před cca 20 lety jsem měl vizi, že za cca 150 let bude centrum civilizace zde na Zemi na jihu nynějšího Amerického kontinentu, tedy se to tak nějak i shoduje. Jestli to tak bude neřeším ani s civilizací a ani nyní s hadí energií Země....