O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se odehraje v roce 2012 - Výklad Majského kalendáře a roku 2012

Datum: 21.11.2012

Vložil: LK pro Martina H.

Titulek: Re: zvláštní

Martine držte se toho co cítíte a co postupně i se vám potvrzuje v poznání. Opravdu platí to co říkám mnoho a mnoho let na přednáškách a nebo rozhovorech: "Žíjte a pracujte tak, jako byste zde měli žít ještě dalších 100 let a zároveň buďte připraveni odejít v každé minutě či sekundě...!!!"

Už nechci polopaticky ukazovat a nebo poukazovat na to či ono, s čím nemohu souhlasit ve svém okolí. Každý z nás by měl být schopen si říci : "To je pro mne Dobré a toto není již tak dobré...!!" To co může pomoci na Cestě jednomu, nemusí být vodítkem pro vás...?!

Osobně mám raději ty, kteří začali podstatně dříve učit a navádět své bližní na cíl společné Cesty Lidstva, dali svou kůži na trh v době, kdy většina Lidstva ještě spala v rovině Vědomí (kolektivního Vědomí), to je v době před datem 26.-28.8. 2011, kdy bylo zahájeno probouzení Lidského Vědomí....!!! Nyní je mnoho "povolaných" a skuteční Vyvolení, zahájili tuto práci podstatně dříve a byli považováni za pomatené. Mnohé se změnilo a stále se mění, co platilo včera, že se má stát, dnes je již jinak a zítra to bude opět tak, pokud Lidstvo půjde dál a dál podle jiné křivky vývoje než linearita... Můžeme přejít ve zlomku sekundy tam, kde také můžeme kráčet ještě i roky. Je to opravdu jen a jen na Vědomí Lidstva a Stvořiteli Všeho, který hraje s námi tu klasickou hru v kostky, protože to co nám padne není žádná náhoda. takže jestli nám padnou tři jedničky nebo tři šestky je jen na nás(tři jedničky je vyjádření trojnásobného vnitřního Božství a tři šestky nemusím vysvětlovat, že ne?!)

Poslední věc, kterou jsem v tomto příspěvku chtěl zmínit, je že každý jsme zde především sám za sebe a zároveň svým příspěvkem hrajeme za TÝM, kterým je Lidský rod a jeho Kolektivní Vědomí MY JSME!!!