O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

MEDITACE - KLÍČ KE SVOBODĚ PŘI ZATMĚNÍ SLUNCE 11. SRPNA 2018 v 11:11

01.08.2018 14:49

Originál publikoval Cobra 28.7.2018 

(AKTUALIZOVÁNO 1.8. - AKTUALIZACE TEXTU MEDITACE)

 

Opět nastal čas na akci! Nastal čas vzít osud našeho světa do svých vlastních rukou! Všichni souhlasíme, že proces planetárního osvobození trvá příliš dlouho. Zde máme příležitost tento proces kolektivně urychlit. Proto využíváme této příležitosti zatmění Slunce 11. srpna 2018, abychom vytvořili portál skrze který sjednotíme naše vědomí a prosvětlíme energetické pole kolem naší planety. 
 
Prosíme rozešlete to! Do celého světa! Prosím publikujte to na svých webovkách a blozích. Pozvěte duchovní skupiny, aby se k nám přidaly. Jestliže víte o nějakém alternativním médiu, můžete jim to zaslat. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku pro vaší lokální skupinu lidí, kteří tuto meditaci budou provádět ve vaší části světa. Také pro tuto událost potřebujeme jednu hlavní skupinu na Facebooku. Můžete vytvořit tématické video a sdílet je na Youtube. 

Vědecké studie potvrdily pozitivní účinky hromadných meditací na lidskou společnost, takže každý, kdo se této meditace zúčastníte skutečně pomůžete přivodit dřívější realizaci Události a Plného Odhalení. 

https://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/ 

https://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html 
 
ČESKÝ ODKAZ: https://jedno.duchost.cz/vedomi/jak-skupinove-meditace-meni-svet/
Tato meditace pomáhá Silám Světla ukotvit (uzemnit) energii Světla na povrchu planety, aby rozpustila patovou situaci mezi Silami Světla a temnými silami, a konečně lidstvo osvobodila. Počet lidí, kteří tuto meditaci budou provádět je tím jediným nejvlivnějším činitelem v rámci možností povrchové lidské populace pro urychlení tohoto procesu. 

Plasmatické topletové bomby se stále nacházejí uvnitř planetárního plasmatického štítu: 

https://news.mit.edu/2014/plasma-shield-against-harmful-radiation-1126 

https://cerntruth.wordpress.com/2017/08/03/rhic/ 


Ony jsou tím skutečným důvodem, pro současnou "slepou uličku", do které se dostaly Síly Světla a temné síly, tím že [ony] zaručují vzájemně zaručené zničení, určitou formu Nashovy rovnováhy. [Česky prostě vytvářejí "patovku".] 

https://en.wikipedia.org/wiki/Impasse 
 
 
ČESKÝ ODKAZ: https://cs.wikipedia.org/wiki/Nashova_rovnov%C3%A1ha

Jakmile budou tyto topletové bomby odstraněny, Průlom může proběhnout. 

Kritického množství 144.000 lidí provádějících tuto meditaci můžeme dosáhnout! To vytvoří obrovskou léčivou řetězovou reakci v energetickém poli na celém světě. Síly Světla se budou soustředit na Novou Zemi [Novaya Zemlya], kde je stále aktivní základna Chimery: 
 
 
ČESKÝ ODKAZ: https://eurodenik.cz/blog/rusko-posiluje-budovani-severnich-vojenskych-zarizenic


 


Astrologická tabulka pro naši meditaci ukazuje mocný velký trine mezi Eris a Beranem, Sluncem v zatmění / Měsícem ve Lvu a Vestou poblíž galaktického středu, ve Střelci, vše se nachází v ohnivých znameních zvěrokruhu. Při zatmění energie elektrického ohně osvobození bude proudit z Galaktického Středu (Pleromy) skrze Solární Systém a všechny Síly Světla Galaktického Velitelství, a budou usměrňovány skrze Eris, Kuiperův pás, skrze Měsíc (zejména skrze lunární základny Sil Světla Mersenius a Tycho), skrze RM2m speciální zásahovou jednotku v podzemí, a pak skrze všechny skupiny meditující na povrchu naší planety. Proto naše meditace v okamžiku zatmění má velký potenciál pro Průlom, neboť se jedná o okamžik velmi příznivého spojení s Galaktickým Středem. K tomu zatmění dojde přesně 19 let po velkém zatmění 11. srpna 1999, které bylo bodem obratu okna planetárního Vzestupu 1975-2025: 

ČESKÝ ODKAZ: https://bod-zlomu.blogspot.com/2016/03/plan-vzestupu.html

19 let vytváří určitý astronomický cyklus, vztahující se ke Slunci a k Měsíci, nazvaný Metonický Cyklus: 

https://en.wikipedia.org/wiki/Metonic_cycle 

ČESKÝ ODKAZ: https://myty.cz/view.php?cisloclanku=2017110001

Tuto meditaci budeme provádět v okamžiku maximálního Solárního zatmění v sobotu 11. srpna 2018 v 11:11 Praha/Bratislava, or at at 2:11 am PDT in Los Angeles. This equals 11:11 am EET in Cairo, 11:11 am CEST in Paris, 10:11 am BST in London, 5:11 am EDT in New York, 4:11 am CDT in Chicago, 3:11 am MDT in Denver and 5:11 pm CST in Taipei. 

Zde si můžete srovnat čas: 

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=KEY+TO+FREEDOM&iso=20180811T111111&p1=195&am=15 

Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku, abyste se uvedli do uvolněného stavu vědomí. 

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj pro urychlení procesu léčení pro Zemi a její obyvatele, pro odstranění topletových bomb a pro spuštění Události. 

3. Představte si sloup modrého elektrického Světla, jak vyzařuje z Galaktického Centrálního Slunce, pak prochází skrze hvězdnou bránu Orionu (Hvězdy Al Nilam / Epsilon Orionis) v souhvězdí Orion, pak vstupuje do našeho Solárního Systému a prochází všemi bytostmi Světla uvnitř našeho Solárního Systému, a pak skrze vaše Tělo, do středu Země.


 


 

4. Představte si druhý Sloup Světla vycházející ze středu Země, směřující vzhůru, skrze vaše tělo, a vzhůru do nebe, ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému, a v naší Galaxii, jak prochází skrze hvězdnou bránu Orionu, a nakonec se spojuje s Galaktickým Středem, a se Zdrojem. 

5. Nyní se nacházíte ve dvou sloupech Světla, a toto Světlo proudí současně nahoru i dolů. Ponechte tyto Sloupy Světla aktivní po dobu několika minut. 

6. Nyní si představte Bílý Plamen AN, jak vystupuje ze Zdroje, jak proudí skrze Galaktický střed a skrze hvězdnou bránu Orionu směrem k Zemi, jak čistí všechny zbývající topletové bomby na plasmatické rovině kolem planety Země. Představte si Síly Flotily Galaktického Velitelství, jak odstraňují a rozpouštějí zbývající topletové bomby pomocí svých pokročilých technologií. Jestliže se k tomu cítíte vedeni, můžete požádat Archanděla Metatrona, aby v očistném procesu pomohl.

7. Představte si, jak dochází k Události, jak se znovu nastoluje Jednota, Harmonie, Mír a Prosperita pro Zemi a její obyvatele. Představte si Zdrojové Světlo projevující se na planetě Zemi snadněji, jak přináší konec karantény. 
 
OFICIÁLNÍ VERZE II
 
AUDIO-VIDEO VEDENÁ:
YOUTUBE [délka 15:03]
 

 

SOUNDCLOUD: ZDE [délka 15:03]
 
ULOŽTO audio: ZDE  [délka 15:03]
 
ULOŽTO video: ZDE [délka 15:03]
 
 
SKY AND SAND VERZE:
 
AUDIO-VIDEO VEDENÁ:
YOUTUBE [délka 14:04]
 
 
 
 
SOUNDCLOUD: ZDE [délka 17:42]
 
ULOŽTO audio: ZDE  [délka 17:42]
 
ULOŽTO video: ZDE [délka 17:42]
 
Všechny verze jsou synchronní, delší verze mají delší dojezd 
a přidané poděkování na závěr.
 
S ohledem na možné "problémy" serverů doporučujeme
včas a předem si stáhnout soubor nebo vytisknout text.
 
 
https://www.welovemassmeditation.com/2017/10/spear-of-light-daily-toplet-bombs.html 

Navržený čas pro tuto meditaci je 15 minut. 

Bohyně chce svobodu a svoboda nastane! 

Aktualizace pro Meditaci - Klíč ke Svobodě najdete v angličtině na 

https://2012portal.blogspot.com 

a v češtině na www.bod-zlomu.blogspot.cz 
ZÁKLADNÍ ČLÁNKY OD COBRY JSOU ZDE:,
 
1. Hnutí Odporu
2. Galaktický Kodex
3. Pád Archonů
4. Odstranění Kabaly
5. Závoj
6. Hlavní plán
7. Bratrstvo Hvězdy
8. Etherická archonská síť
9. Pád Chimery
10. Aktualizace - plasmatická a planetární situace
11. Karanténa Země – konec hry
12. Aktualizace situace v našem solárním systému
13. Ochrana

 
 
 
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:
 
 
1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.
 
2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE
 
Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/
 
Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: