O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Ariové - energie 5. dimenze v našich životech

04.11.2011 10:18

Tento převzatý článek - channeling je sice již z minulého roku, ale nyní se stává velmi aktuálním ...

PN

 

Ariové - energie 5. dimenze v našich životech

Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 18 Květen 2010 05:29
Milí přátelé, přinášíme vám opět poselství od Ariů z 11. 5. 2010. Tématem tentokrát byla energie 5. dimenze v našich životech, její přijetí a pomoc v našich životech, také strach z této změny. Opět jsou doslova publikována jednotlivá poselství. Otázky byly zadány následovně:
1.    Jak uchopit novou en. 5D a jak s ní naložit ve 3D, našem životě a jak propojit svou vnitřní sílu s touto energií.
2.    Strach ze změny, z en. 5D
Samo o sobě přijetí této energie je pro vás dosti těžké. Jedná se o nový typ energie, kterou ještě neznáte. Něco jiného to bylo v meditacích, kdy jste se chodili dívat do 5D, ale teď vás tato energie zastihuje v nejrůznějších situacích a tím vás rozvibrovává. MUSÍTE být vědomí, vědomě se otevřít, nechat energii plynout, vnímat svůj strach z této energie a najít cestu z tohoto ve svém srdci. Možná se tímto cítíte odpojeni i od svého srdce, neboť ono přijalo energii 5D zcela přirozeně a tím ztrácíte jistotu i známých energií svého srdce, svého domova. Energie v srdci se změnila a je třeba ji přijmout a vybudovat nový vztah ( pozn. možné energie šoku a odpojení od svého srdce).
Opravdu se zaměřte na energie a pocity ve svém srdci, tam můžete najít opět svou jistotu. Poté propojte srdce s „novou energií“ s vnitřní silou a myslí. Skrze srdce do nich nateče en. 5D a postupně se transformují a stanou se pro vás opět nástroji realizace ve vašem světě. Propojte tuto energii ze srdce i do všech čaker fyzického těla – tj. energetických center žití na Zemi – odtud proudí en. do vašich denních událostí.
Ano je to změna, ale co jste čekali v době transformace – to jste si vybrali.

Strach – hlavně se na něj dívejte s láskou. Stále máte v sobě schéma uzavřít se před strachem, či zavřít strach někam do trezoru. Ale jak víte, to není řešení. Jen se dívej na svůj strach s láskou, nebo třeba jděte spolu na procházku.
Jediná rada – zůstávej co nejdéle propojená se svým srdcem a neboj se ho.

-------------


Milí přátelé, en. 5D jsou již všude okolo vás i ve vás a ovlivňují vás, ať už je vnímáte nebo ne. Nebuďte vystrašení toho, že vaše energie někdy velmi kolísá, neboť vaše těla  se s touto energií vyrovnávají po svém. Je dobré si aktivně uvědomovat, že se těmto en. otvíráte a přijímáte je do svého bytí. Nezapomínejte, prosím, na to, že pomocí en. 5D můžete ve svém životě manifestovat to, co chcete, co si přejete. Uvědomte si, na co nejčastěji myslíte, o čem mluvíte, sníte, protože tomu dáváte ve svém životě energetický prostor, to si přitahujete. En. 5D vám také pomůže odhalit bloky, které vám v manifestaci brání.
 
Pracujte pravidelně s en. Já Jsem, abyste zvyšovali svou mentální sílu a spolupracujte s duší a svými láskyplnými průvodci a učiteli a oni vám ukáží, co vám ještě v práci s en. 5D brání. Každý máte svého vlastního průvodce pro období přechodu ze 3. do 5. D a on vás povede. Je třeba poznat a prozkoumat své vlastní podstatné en. , základní DNA a vše zažít propojovat s novými aktivujícími se kódy do nových vibrací. Mnoho těchto procesů stačí nechat v napojení jen proběhnout, vaše duše vás povede.

Strach ze změn, nejistota jsou naprosto přirozené lidské reakce, protože po dlouhý čas byly ve vás potlačovány vaše instinkty a víra ve vedení srdce, v Boží nepodmíněnou lásku. Velmi těžko se vzdáváte toho, co jste vybudovali, svých představ, jistot.
Pracujte opět prosím, pod vedení své duše a průvodců, své strachy a s nimi související en. přijměte a uvědomte si každý své téma, které tento strach přináší. Uvědomte si, co vám ještě brání plně vše odevzdat do B. vedení, plně věřit v lásku a najít svůj klid. Najděte, co vás odvádí z vašich vlastních energií, z vašeho středu, žehnáme Vám vaši A.

----------------------

Energie 5D už nějakou dobu provzdušňuje váš život, Tato energie je typická tím, že přináší množství variant, které před vás prostírá. A protože na tento typ energií nejste zatím zvyklí, nevíte, co s nimi. Takže - nechte, prosím, tyto energie přijít, neřešte je, jen je pozorujte, co s vámi dělají. Ale zatím jen pozorujte. Během času, až se více spojí s dalšími vašimi energiemi, vám budou otevírané nové brány k chápání vašeho světa. Pomohou vám dívat se na vše z nadhledu, neprožívat problémy výrazně emočně. Za čas ještě další, tyto energie 5D vám budou pomáhat, díky jim budete chápat veškeré souvislosti života přirozeně a rychle. Stručně řečeno – energie 5D vám pomáhají řešit problémy vašeho života snadno, rychle a bez emocí. Stále otevírají váš tvořivý potenciál, který dosud spal. Dáváte sami sobě šanci tvůrce.

Strach

Váš život, který žijete a který máte před sebou je jedna velká série změn. Na tuto dobu jste čekali a teď ji zažíváte. Strach je v této vaší době přirozený průvodce lidských životů. Ale váš duch, vaše víra, uvědomění toho, kam jdete, vám pomůže. Jdete do energií lásky. Proto komunikujte se svým egem, zklidňujte ho. Vaše ego je sídlem vašeho strachu. Vaše duše zná cestu do svobody, lásky, radosti. Je třeba ji vědomě následovat. Jako se budou zvyšovat vaše osobní vibrace, bude to stále lehčí. Vydržte drazí.
 

----------------------------------

Energii 5. dimenze nelze implantovat do 3D. Lze ji přijímat do srdce, lze ji infiltrovat skrz srdce do vaší rozpadající se reality, ale nemá to valný efekt. Naučte se nedržet staré struktury , ale přijímat, přijímat, přijímat a otevírat se změně. Nebojte se odpoutat od starých nefungujících věcí, nová realita je krásná, proto se nedržte té staré.

Nenechte se ovlivnit schématy těch ostatních.

Máte samozřejmě vůči této energii bloky,tak je čistěte, jde především o konstrukce a závazky, které jste si sami dali, ale nezapomeňte, že pro temné entity je to nyní poslední možnost, jak vás získat. Proto je nezbytně nutné věnovat pozornost každé vaší nesnázi a vážit, zda jde o temné.
Vše važte, duchovní válka je v plném proudu. Milujeme vás, miluje vás celý vesmír, jste důležité bytosti, tak prosím neustávejte a neumdlévejte, je vás zde potřeba.Všechny bytosti světla a lásky při vás stojí, tak se napojujte a odevzdávejte do Boží vůle. Čím častěji to budete dělat, tím dříve bude tento stav trvalý. Není v tom žádný fígl, jde o vaše vědomí.
Mantra Já jsem Boží vůle je v této době důležitá pro vás i pro nás. Nebojte se bořit stará schémata a hledat. Hleďte dopředu a učte se vnímat energii 5. dimenze. Napřete svou mysl tak, jako byste tam už byli. Nebojte se nového, jste první, ale nejste sami. Pusťte nefunkční schémata beze strachu, jedině tak může vtéci do vašich žil nová energie. Odkládejte staré s vědomím nové realizace.
Směrujte přijaté energie do každodenní reality. Ptáte se nás, jak naložit se strachem, ale vskutku máte spoustu energie sami, jen ji ve vašem každodenním žití používat.
Tvoříte novou realitu, jste jako podběl u cesty, který se také nermoutí z prachu a nepořádku, ve kterém roste, ale nastavuje svůj žlutý květ slunci a tvoří krásu v disharmonii.

Prosvětlujte svou realitu a své okolí, je to úkol, který jste na sebe dobrovolně vzali.

--------------------------------------------

Předně je třeba se této energii vědomě otevřít. Odmítání, uzavírání se před touto energií ti nepomůže. Otevři se jí a nech ji protékat všemi jeměhmotnými těly, čakrami, fyzickým tělem. Nech s vírou odtéct a odplavit vše co nepotřebuješ – neboj se, budou odplaveny jen nepotřebné nánosy, tvá kostra-tvá duchovní podstata nemůže být narušena ani zničena. Tím dáváš prostor pro nové. Nesnaž se do tohoto procesu zasahovat – jen to dovol a pozoruj. Vše je ve vůli boží a proto se nebraň.
Když se ti nyní zdá, že nic není jisté, že se vše rychle mění – nepropadej panice, propoj se se svojí podstatou a uzříš svoji jistotu, svůj pevný bod. To je jediný „pevný“ bod ve tvém bytí. Vše ostatní se mění.

Když tento proces ve tvém běžném každodenním životě dovolíš, uvidíš vše v širších souvislostech, z jiné perspektivy, objeví se zcela nové možnosti. Rozdíl je ve způsobu vnímání. Neboj se toho, strachem proces stejně nezastavíš. Důležité je – když tě strach či úzkost přepadne – propojit se se svým středobodem = tvojí duchovní podstatou. Strach je pouze emoce, která nevyhnutelný proces jen komplikuje a oddaluje, ale zastavit jej stejně nemůže. Rovněž se vyvaruj sítí strachu, které šíří jiní lidé a hlavně masová média (televize, tisk, rozhlas). Vždy když dostaneš strach – vzpomeň si na obraz, který jsme ti ukázali – pod nánosem sypké hmoty (písku), který tě obklopuje, je ukryta tvá pravá podstata zlatostříbrný šestihran, který je pevný, je sám sebou, nezávislý na okolí a nic mu nemůže ublížit.

Vaši milující Áriové

 

Diskusní téma: Ariové - energie 5. dimenze v našich životech

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.