O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

O čem je tento web ?

Tento web vznikl z potřeby začít vyvracet bludy a nesmysly, které se v tzv. duchovních kruzích velmi rozšířily. Skoro to občas vypadá, že čím větší slátaniny, tím větší medializace a potřeba zviditelnění jejich autorů.

 

Proč název www.Rahunta.cz ?

"Rahunta je prvotní  zdroj bytí  každého Mikrokosmu a je prvotní prapříčinou  existence každého z nás."

V tomto energetickém Krystalu je i prvotní místo, kde se dá zažít  Boží Přítomnost, respektive Vědomí Boží Přítomnosti = V.B.P.

Zde můžeme při ztotožnění se s V.B.P. „hovořit“ s osobním Bohem nebo s uznávanou osobní duchovní autoritou a nebo přímo se skutečným a jediným Prvotním Stvořitelem, nebo také jednoznačně vyjádřeno: se Stvořitelem všech Stvořitelů!!!
Zde můžeme „TVOŘIT“, to je vytvářet  příčiny pro jednotlivé úrovně Ducha nebo Mentální rovinu,Duše nebo Astrální rovinu,Fyzické tělo=3D rovinu

Tento Krystal  se otáčí kolem své svislé roviny(paprsku –osy tzv. Nulových bodů, která prochází vrcholy a středem Krystalu)
Tyto Nulové body jsou Tři :

a) 1. Nulový Bod (vrchní vrchol Krystalu) je bod projevu  Boha v tomto Krystalu a následně v celém odpovídajícím Mikrokosmu.
b) 2. Nulový Bod Všech Nulových Bodů Mikrokosmu= Centrum Mikrokosmu (střed Krystalu)
c) 3. Nulový bod (spodní  vrchol Krystalu) je  bodem prapodstaty tzv. Normálního Vědomí, což odpovídá nejčistšímu = nezdeformovanému  stavu Vědomí Mysli.

Co vše zde najdete ?

Postupně, tak jak nám čas a možnosti dovolí :

a) Články a studijní materiály, které preferují aktivitu a praktická cvičení zaměřená na vlastní osobní rozvoj a duchovní poznání každého jednotlivce.

b) Zajímavá videa a odkazy na texty, soubory, www stránky, které považujeme za přínosná, rozšiřující poznání, nebo obohacující ducha.

c) Možnost vyjádření se k tématům tohoto webu ve věcné diskusi.

d) Možnost přispívat a publikovat každému z Vás materiály ze své duchovní praxe a života.

 

Co zde dozajisté nenaleznete ?

a) Nenaleznete zde především kvanta rádobyduchovních, avšak kvalitou nicneříkajících textů.

b) Nenaleznete zde ani kvanta přebíraných či překládaných textů různých duchovních rádobyautorů a "ikon" hnutí New Age, samozvaných esoteriků, apokalyptických fanatiků roku 2012 apod.

 

Kdo stojí za těmito stránkami ?

V tuto chvíli jsou to pouze 2 lidičkové (+ časem třeba i někdo další z Vás), kteří se kromě duchovního poznání snaží také vytvořit určitou materiálně technickou základnu pro realizaci několika rozsáhlých celospolečensky prospěšných projektů.