O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Co se to děje? - 9 (Světlo a Láska - Solfeggio frekvence)

07.09.2010 21:25

Vážení čtenáři pomalu, ale jistě docházíme do stádia, kdy je možno použít na začátku  při zpouštění těchto stránek slibované meditační techniky a multimediální projekty. Chtěli bychom spojit  tyto techniky s věky prověřenými zkušenostmi, podložené osobní zkušeností. Proto vám začneme přinášet postupně určité články a odkazy, které by vás měli navést jak a co provádět při vlastní duchovní praxi. Co a jak zvolíte bude jen na vás a vaší intuici, takže si vytvoříte svou jedinečnou a neopakovatelnou obousměrnou cestu "Světla a Lásky" Zde je trochu informací pro používání zvuků a s nimi spojených obrázků, ale ty stejně si budete vytvářet sami podle cíle Meditace a Meditačního cvičení. Toto je jen úvodní článek, pro orientaci, jednotlivé meditační cvičení teprve příjdou :-) ......

LK

 

Solfeggio frekvence:

Hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši. Nicméně, až v posledních letech vyšla najevo informace, že naše novodobá hudební produkce byla okradena o obrovský potenciál pro léčení a transformaci, o mocný starodávný tonální rozsah známý jako "původní Solfeggio frekvence . "

Tyto originální Solfeggio frekvence, mají schopnost přeměnit život zázračným způsobem. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí zpěvů v gregoriánských chorálech, během náboženských obřadů v kostelech v té době. Ale partitury chorálů záhadně, kolem roku 1050 zmizely a jsou pravděpodobně navždy ztraceny.

Tyto zpěvy se skládají ze zvláštních tónů nebo frekvencí, které když jsou zpívané v harmonii, a v latině, měly obrovskou duchovní sílu při náboženských obřadech. Kombinace těchto tónů a latinské intonace, měla sílu proniknout hluboko do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci.

Solfeggio frekvence obsahují šest čistých tónů a tyto byly použity pro vytvoření starověké hudební stupnice. Církev tvrdí, že ztratilo všech 152 těchto úžasných starověkých gregoriánských chorálů, ale je více než pravděpodobné, že jsou záměrně pod zámkem v útrobách vatikánských archivů.
Jeden z těchto zpěvů obsahující Solfeggio frekvence, známý jako "chvalozpěv na Jana Křtitele se však záhadným způsobem objevil na veřejnosti a je napsán tak, že obsahuje
všech šest Solfeggio frekvencí.
Naše moderní hudební stupnice je mírně mimo rozsah synchronizace původních Solfeggio frekvencí a komorní „A“ 440 Hz,  bylo původně, ještě kolem roku 1914, 417 Hz.

V podstatě téměř všechnu hudbu, kterou slyšíme dnes v mediích nebo se prodává v obchodech, ať už je to rock, jazz, soul nebo klasika, je atonální a kontraproduktivní ve srovnání s úžasnou  transformační silou Solfeggio tónů.

Jedna z Solfeggio frekvencí 528 Hz je známá jako "528 Miracle ", protože ta má pozoruhodnou schopnost léčit a opravovat DNA v těle a je to přesně ta frekvence, která byla použita genetiky při biochemických procesech.

Změnou původní Solfeggio stupnice se změnily výrazně zpěvy, tedy i ty zpívané v kostelích a změnou frekvencí byly ovlivněny změny v koncepčním myšlení, což mělo za následek oslabení duchovního vlivu církve.

Solfeggio frekvence:


UT -   396 Hz - Osvobozující pocit od viny a strachu.
RE -   417 Hz - Vracení situace a usnadnění změn.
MI -   528 Hz - Transformace, zázraky a oprava DNA.
FA -   639 Hz - Soudržnost / Vztahy.
SOL - 741 Hz - Vyjádření / Řešení
LA -    852 Hz – Prohloubení intuice.

 

"528 cyklů za sekundu, je doslova jádrem tvůrčích frekvencí přírody. Je to láska, "prohlašuje proslulý lékařský výzkumník Dr. Leonard G. Horowitz.
Tento doktor má podíl na tom, že ke stávajícím Solfeggio frekvencí přibyly další tři a jedná se o 174 Hz, 285 Hz, ve spodní části stupnice, a 925 Hz v horní části stupnice a po přidání se s šesti původních Solfeggio frekvencí, vytvořily tři ideální trojice 3 x 3 = 9

 

 

Mezi Solfeggio frekvencemi existují zajímavé matematicko fyzikální vztahy.  Rozdíl mezi třemi prvními, druhými a třetími frekvencemi v kruhu je 111 Hz.

174+111= 285,  285+111=396     
417+111= 528,  528+111=639
741+111= 852,  852+111=963

174, 417, 741 jsou vrcholy trojúhelníku, zrovna jako 285, 528, 852, nebo 369,639,963.

174Hz /1+4+7/ = 12 /1+2/ = 3   285Hz /2+8+5/ = 15 /1+5/ = 6   396Hz /3+9+6/ = 18 /1+8/ = 9
417Hz /4+1+7/ = 12 /1+2/ = 3   528Hz /5+2+8/ = 15 /1+5/ = 6   639Hz /6+3+9/ = 18 /1+8/ = 9
741Hz /7+4+1/ = 12 /1+2/ = 3   852Hz /8+5+2/ = 15 /1+5/ = 6   963Hz /9+6+3/ = 18 /1+8/ = 9

Tak jako matematické vztahy mezi frekvencemi, existují vztahy těchto frekvencí i k životně důležitým funkcím orgánů těla, až po úroveň DNA.

Moderní věda teprve nyní začíná zjišťovat, co již před staletími moudří muži věděli a že všechno (včetně vás), je v konstantním stavu vibrací. Nejvíce elementárnímu stavu vibrací se blíží zvuk. Všechno má optimální spektrum vibrací a tento stav se nazývá rezonance. Když jsme v rezonanci, jsme v rovnováze. Jeden ze způsobů, jak využít zvuk a léčit tělo, je si uvědomit, že každý orgán a každá buňka, absorbuje a vydává zvuk.

Emoce a mentální stavy mají své rezonanční frekvence, to je tajemství síly spirituální hudby a zpěvu či vhodně namluvených pasáží. Když je rezonanční kmitočet aktivován dostatečně dlouho, tělo a mysl začne rezonovat ve stejném rytmu a je vytvořen pocit odpovídající rezonančnímu kmitočtu. Pokud jste někdy byli na velkém rockovém koncertě, kde je zpravidla fenomén rezonance používán, podlehnete posléze atmosféře vytvořené hudbou a chováte se až nepříčetně, což za normálních okolností není obvyklé. Terapeutické účinky zvukových vln se používají k přeskupení frekvencí mysli.

Například, jedna ze Solfeggio frekvencí 528Hz, se vztahuje k výrazu „ MI“ a toto označení je odvozeno od "MI-ra gestorum" v latině znamená "zázrak". 528Hz je to přesný kmitočet používaný v genetice při úpravách poškození DNA, principiálně je to zásah do struktury, na které je založen život!

V laboratorních podmínkách byly mrazeny různé druhy vody, za působení Solfeggio frekvencí a pozornost byla zaměřena na vytvořené krystaly. Zjištěný výsledek byl, že voda má tendenci vytvářet dobře uspořádané, šestiúhelníkové krystaly, které obsahují minerální látky v optimální rovnováze. Přírodní voda, vycházející ze země, má schopnost vytvářet krystalickou strukturu, kdežto voda z vodovodu ošetřená uměle přidáním chemikálií, jako je chlór nebo jinak znečištěná, má tuto schopnost omezenu.

Voda je nejvíce potřebná látka pro život člověka. Obecně platí, že 90% nebo více v embryonálním stavu těla je voda. U kojenců je to asi 65-70% vody a asi 80% u dospělých. S přibývajícími léty obsah vody v těle klesá.

Je důležité nejen, aby požadované množství vody tělo přijalo, ale aby kvalita a složení vody, bylo pro tělo na přijatelné úrovni. Dlouhý život je podmíněn tedy především kvalitou vody, kterou pijeme každý den. Kvalita se projeví jaké krystaly voda při zmrazení vytváří, bez působení Solfeggio frekvencí a jak se změní krystalická struktura a tedy i kvalita, při působení Solfeggio frekvencí.
Podobnou působnost mají Solfeggio frekvence i na vodu obsaženou v těle, zlepšují její kvalitu a tím i veškeré tělesné funkce a stavy na vodě závislé.

Převzato z : www.interierkm.cz/02_podprah/16_Solfeggio.html

Co vy na to...................???

Diskusní téma: Co se to děje? - 9 (Světlo a Láska - Solfeggio frekvence)

Datum: 30.03.2019

Vložil: peter

Titulek: vsetky frekvencie

dobry den, chcel som sa opytat ci je bezpecne pocuvat vsetky frekvencie naraz. docital som sa, ze dr. Horowitz povedal o pocuvani 852hz + 741hz, ze su to "devil tones".

Datum: 20.06.2016

Vložil: jan

Titulek: manipulace

kdo má zájem balamutit a podvádět ?... všechny násobky 111 njsou negativní , proč to je s velkou pompou předhozeno slepým na internetu ? pokud chcete pravdu pak je třeba použít násobky 144 ,288, 432,576,720,864...atd...!!

Datum: 19.12.2013

Vložil: Jocke

Titulek: .

Tenhle způsob vibrovaní ma počatek někde lidi jsou dneska liní hledat první zmínka o tom je u kněze Imhotepa ve stacem řecku udává se 5 500 př.n.l někde dokonce vic 55000př.n .l ať je pravda mezi nebo ne je to mnohem starší než z 11stol. n.l. a melo by se asi hledat na startu co se tyče misek imhotep používal alabastrové vazy naplněne vodou a nechal vibrovat celou mistnost ktera byla vodiva ještě jedna vec v mistnosti měli být dva muž a žena a zaleželo i na tom jak sedí nicméně dost se toho ještě taji každy předmět vibruje určitou frekvencí ta záleží na tvaru materialu , vaz misek atp.

Datum: 09.08.2014

Vložil: Dani

Titulek: Re: .

jen si dovolím upřesnit, Imhotep byl v Egyptě nikoliv ve starém Řecku. Hledejte na youtube.com škola mystérií, má to i český komentář.

Datum: 21.08.2013

Vložil: Ivan Scipa

Titulek: zvony

Obdobnu funkciu zastavali zvony na kostolnych veziach. kedysi boli precizne vyrabane za ucelom dosiahnutia pozadovaneho zvuku - frekvencie. podla jednej legendy, ktoru som kedysi kdesi pocul, alebo cital, zvuk zvonu mal ocistnu fuknciu do okolia tak daleko, ako ho bolo pocut. jeho frekvencia vycistila vsetko co zasiahla. ludia verili, ze zvuk zvona vyhana zlych duchov z chotara. zlych duchov mozeme rozumiet aj ako biedu, choroby a rozne ine nesvary... podla vsetkeho mali vibrovat na frekvencii srdcovej cakry, aby sa dotkli ludskych srdc a prebudili lasku. preto sa kyvadlu v strede srdca zvona hovori srdce zvona. raz som na trhu videl zvlastny zvon, na ktorom bolo nieco napisane v jazyku, ktory nepoznam. a ako som si ho obzeral pani, ktorej predajny stanok patril mi povedala, ze raz jej to niekto prelozil ako "kto sa ma dotkne, dotkne sa mojho hlasu" hmmm nadherne.

Datum: 19.03.2011

Vložil: Micha

Titulek: Hudba v sluchatkach

Dobry vecer,
chapu vysvetleni vlivu zvukovych vibraci na organicky material.
Takze urcite bude mit pozitivni vliv, pokus si pustim napr. zminenych 528 Hz nahlas v mistnosti a necham se rozvibrovat.
Moc ale nerozumim, proc se doporucuji take stereosluchatka. Zvuk jde pote prece jenom do usi a mozku. Zbytek tela ale zustane zvukem nedotcen.
Je zde vysvetleni, na jakem principu se vibrace presunou ze sluchatek do celeho tela?
Predem dekuji za odpoved.

Datum: 11.11.2011

Vložil: Tomas

Titulek: Re: Hudba v sluchatkach

Hm, co treba toto: Clovek je temer z 80% slozen z vody. Voda vede zvuky mnohem rychleji nez zvuk. Stejne tak, kdyz si polozite tibetskou misu na dlan a uderite do ni palickou, vibrace se prenesou do celeho tela mnohem rychleji a efektivneji, nez kdybyste zvuk misy "jen" poslouchal..

Datum: 07.09.2010

Vložil: Radim Martiník

Titulek: Moc zajímavé

Dobrý večer, jsem rád, že se zde tato problematika objevila. Pro ty co hrají na kytaru doporučuji vyzkoušet naladit podle:
https://web.mac.com/len15/Newsletter_&_Blog/Tetrahedron_Publishing_Group/Entries/2007/5/21_TUNING_STRINGED_INSTRUMENTS_TO_THE_LOVE_TONE%3A_528HZ.html

Mimochodem, nejsou náhodou tibetské mísy, také v tomto ladění?

Datum: 08.09.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Moc zajímavé

Zdravím vás Radime, s těmi t.m. nevím, protože když jsem se na to díval po netu, zdá se že jsou zde jinší frekvence a vibrace, ale vzhledem k použitým planetárním kovům, mohou mít stejný nebo podobný účinek. Osobní zkušenost nemám, pokud je zde někdo kdo má tuto zkušenost, přispějte prosím svým příspěvkem. Předem všem za případné příspěvky děkuji :-)