O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Energetické obrazce Krystalů - 1 (Ledviny)

08.03.2011 13:46

Vážení čtenáři a čtenářky, byl jsem okolnostmi doveden k tomu, že budeme zde uvádět vlastní Obrazce Krystalů, které jsou na základě mé prosby požehnány naším Otcem, Stvořitelem Všeho na základě jeho Milosti a Milosrdenství s Lidstvem. Dále jsou obrazce požehnány KRISTEM a to Světlem a Láskou, které protéká obrazcem podle potřeby a zacílení. Samotného mne překvapilo, když jsem dostal, že nebudeme aktivovat všechny obdobné Krystaly na Zemi, aby nás léčily. Je to úplně jinak a nikdy by mne nenapadlo, že by to mohlo být takto, jak hned popíši. Bylo mi předáno, že každý obrazec bude aktivován tak, že skrze něj bude protékat osnovně laděná energie příslušného Krystalu tak, jak byl vytvořen na počátku Stvoření v podobě matrice. Tato osnovně laděná energie bude protékat každým obrázkem či kopií tohoto obrazce a čím více těchto obrázku bude, tím více se budou skrze vás léčit samotné krystaly Země do původního vibračního obrazce. Pak budou Krystaly Země sami vyzařovat v takové míře, že bude skrze ně léčeno všechno na Zemi. Proto vás žádám a prosím, rozšiřujte tyto obrázky, odkazy na naše stránky, aby si to lidé stahovali a používali je. Osobně to vnímám jako velký dar a to nepřeháním...!!!

 

JAK CVIČIT?

Když zahajujete léčení, uvědomte si, že Obrazec má tři barevné rámy, které odpovídají jednotlivým tělům 3JT (trojjedinné tělo)

a) červený vnější  odpovídá MET (materiálně éterickému tělu)

b) oranžový střední  odpovídá CET (citově emočnímu tělu)

c) žlutý vnitřní odpovídá DT (duševnímu tělu)

Touto vědomou korespondencí s příslušnými těli, si je aktivujete a obrazec působí na všechny tři úrovně najednou!!!

 

...nejprve se dívejte cca 30 až 60 sekund na příslušný obrazec krystalů jako souhrn nebo samostatně (viz PDF) a pak zavřete oči s neustálým udržování představy tohoto obrazce před sebou. Nalaďte se na tento obrazec a to tak, že budete vnímat co proudí do vás (orgánu či místa) z tohoto obrazce.  Tím, že věnujete svou pozornost určitému místu (orgánu), toto místo se prokrvuje ve zvýšené míře a zároveň přitahuje ve zvýšené míře k sobě tok příslušné energie použitého obrazce krystalu/krystalů. Díky tomuto obrazci , proudí a transformuje se příslušná energie z vyšších rovin do nižších rovin orgánu....

V tomto případě nejprve:

a )  do levé ledviny a pak do pravé ledviny pro muže. U žen je to obráceně.

Když přestane téci energie - záření do jedné ledviny, obraťe svou pozornost na druhou ledvinu.

b ) do meridianu ledvin a to na levé straně a pak na pravé straně 

průběhu této energetické dráhy (viz obrázek)

 

Obrazec/Obrazce najdete zde: Léčivé Krystaly - Ledviny.pdf (508,4 kB)

Níže v textu jsou vhodné věty pro autosugesci, které lze využít a použít po naplnění příslušné energie do orgánu (místa) se kterým konkrétně cvičíme...!!!

 

Meridián Ledvin (Kidney): charakteristika + autosugesce

 

  

... zde si představte dráhu, ale nemusí být absolutně přesná, stačí jí naplnit Světlem a Láskou nebo léčivou radiací skrze krystal. Šipka ukazuje počátek dráhy...

 

Obecná charakteristika- Jinová dráha,probíhající vzestupně od nohy k hrudi

Orgány a okrsky pod jejím vlivem- plíce vnitřní orgány,urogenitální orgány, hrdlo, dolní končetiny.

Patologické příznaky a onemocnění- Otoky dolních končetin při křečových žilách a jejích komplikací, plynatost, průjem, zácpa,obecně poruchy zažívání,motorické poruchy a svalové atrofie dolních končetin, bolesti v oblasti průběhu dráhy.

Maximální čas- 17-19 hod

povrchové tkáně- kosti

 

 

   

Autosugesce:


1.  Svým pocitům nechávám volný průběh.

2.  Ode dneška pláči jen slzy radost.

3.  Odpoutávám se od starého a vítám nové.

4.  Z každé zkušenosti pro mne vzejde jen dobro.

5.  Měním se! Mám se rád a akceptuji se.                

 

Po skončení cvičení (proudění energie do příslušného místa, orgánu, jeho energetické dráhy, příslušné čakry, aku-bodu) , si představte jak příslušná energie prostupuje a naplňuje celou planetu Zemi, tím aktivuje a uzdravuje odpovídající Krystaly, které pak léčí svým vyzařováním vše živé (rostliny, zvířata, lidi, živlové bytosti)

Nezapomeňte poděkovat  Stvořiteli Všeho a Kristu za Milost a Milosrdenství, kterého se vám tímto dostává....!!!

 

Cvičení není časově omezené, ale zpravidla je hotovo do 5-ti minut maximálně vše....

 

Diskusní téma: Energetické obrazce Krystalů - 1 (Ledviny)

Datum: 19.04.2021

Vložil: MurielClign

Titulek: Waiting for an assessment

Do you like it?
https://linktr.ee/AMALIAJia15

Datum: 02.08.2020

Vložil: Fernefer

Titulek: Cooperation proposal

Hello my friend.
Our employees wrote to you yesterday maybe...
Can I offer paid advertising on your site?

Datum: 26.03.2019

Vložil: Kaylamub

Titulek: Hello, did you receive my offer?

Hello, did you receive my offer?
from2325214cv

Datum: 09.03.2011

Vložil: Judita

Titulek: Energeticke obrazce Krystalu-Ledviny

Dobry den.
Pro mne je prijetelnejsi kazde telo aktivovat zvlast.Prohloubeny dech mi naznacuje vyladeni,harmonii vsech tel.U ledvin totez,teprve prohloubeny dech mne pustil dal.Kdyz jsem to nasmerovala na Maticku zem nejdrive prijimala,potom se mi to pozehnani vracelo spet neuveritelnym pocitem blazenosti.Tot vse,dekuji
Judita

Datum: 09.03.2011

Vložil: LK pro Juditku

Titulek: Re: Energeticke obrazce Krystalu-Ledviny

Děkuji vám za vaše zkušenosti a dobrou radu pro jiné cvičící. Já to udělal rovnou, že jsem si aktivoval 3JT a bylo to od začátku obrovské požehnání nejen do Ledvin, ale do celého 3JT aniž bych musel dělat meridiany Ledvin. Je to asi i o zkušenosti práce s jednotlivými těli, ale i skupinami a Mikrokosmem jako celkem. To s tím přesměrováním je opravdu krásné a jsem rád že jste to zažila také... :-)