O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Léčení pomocí čaker - 6 (Kombinace SRDEČNÍ ČAKRY, ČAKRY UCHA A MEZIŽEBERNÍ ČAKRY)

06.05.2011 07:17

Vážení čtenáři a čtenářky, máme zde další velice důležitou kombinaci na již uvedené problémy viz niže text:

1. V poslední době se objevují a především mnoho lidí trápí problémy s dýcháním, velkou zátěží srdce v podobě jakoby arytmie, silné bušení srdce bez určitého důvodů, bezdůvodná panika a strach, smutek. Tento problém však neleží jen primárně v kombinaci čaker krční a srdeční u velkých čaker, ale i v těchto kombinacích:

a) KRČNÍ ČAKRA, ČAKRA RAMENE A ČAKRA PUPKU

b) SRDEČNÍ ČAKRA, ČAKRA UCHA A MEZIŽEBERNÍ ČAKRA

 Všechny tyto problémy spíše vychází ze zablokování (ucpání) lymfatických řečišť v oblasti břicha. To vede k hromadění lymfy a vody v oblasti břicha, což vede k mylnému odhadu, že dotyčný nějak přibývá na váze a roste mu břicho. S tím spojená je velká dušnost, zavodněné  a zahleněné plíce, díky nimž dochází k již uvedeným problémům se srdce. Toto jsem psal v článku

Léčení pomocí čaker - 4 (Kombinace ČAKRY SOLAR PLEXU, SAKRÁLNÍ ČAKRY A ČAKRY SLEZINY )

na který navazuje tento článek a vzájemně se doplňují.... 


SRDEČNÍ ČAKRA, ČAKRA UCHA A MEZIŽEBERNÍ ČAKRA

Hrudní herpes, obličejová neuralgie, obecné srdeční stavy, oběhové stavy, bušení srdce, městky, benigní nádory, výrůstky a cysty.

 

Obr. 1.

Přesnou dislokaci uvedených bodů a meridiánů najdete zde:

                                                     Obr.2 -  Meridian sleziny                                                  

                  Obr.3 - Meridian trojitého ohřívače

SRDEČNÍ ČAKRA

·  Bod přední srdeční čakry, Con 17 - Šanzhong, je umístěn na středu hrudní kosti napůl cesty mezi bradavkami: napíchněte povrchně s jehlou namířeno u nahoru.

·  Bod zadní srdeční čakry, Gov 10 - Lingtaj, je umístěn pod trnem šestého hrudního obratle: napíchněte polovinu palce mírně nahoru.

·  Klíčový bod (1), Gov 7 - Zhongšu, je umístěn pod trnem desátého hrudního obratle

     • napíchněte polovinu palce mírně nahoru.                      ,

·   Klíčový bod (2), HT 1 - Žiquan, je umístěn na středu podpaží na střední straně přídavné tepny: napíchněte půl palce. Prosím, vězte, že některé autority zakazují tento bod napichovat. Nenapichujte tedy tento bod, pokud si nejste jistí nebo jste se jej
neučili speciálně používat.

ČAKRA UCHA

·     Bod čakry ucha, TE 17 - Jifeng, je umístěn zadně k ušnímu lalůčku v důlku mezi úhlem čelisti a bradavkového výběžku spánkové kosti podél vnějšího zvukovodu: napíchněte půl palce kolmo nebo jeden palec šikmo vpřed a nahoru.

·     Klíčový bod, TE 4 - Jangti, je umístěn v důlku příčného záhybu zápěstí na hřbetu zápěstí mezi rozšířením šlachy napínače prstu: napíchněte až půl palce kolmo.

MEZIŽEBERNÍ ČAKRA

·     Bod mezižeberní čakry, SP 21 - Dabao, je umístěn na střední pomocné linii v šestém mezižeberním prostoru: napíchněte polovinu palce šikmo.

·     Klíčový bod, GB 37 - Guangming, je umístěn pět cun nad špičkou bočního kotníku blízko k přednímu okraji lýtkové kosti: napíchněte jeden palec kolmo.

 

Popis meridiánů s ohledem na činnost podle OH (orgánových hodin) naleznete zde:

a) Meridian žlučníku - Meridián jater a žlučníku v OH.pdf

          b) Meridian trojitého ohřívače - Meridián perikardu a Tří ohňů v OH.pdf

Podle uvedených symptomů (projevů) můžeme rozpoznat naše problémy co nejpřesněji, podle toho co se nám děje v příslušnou hodinu... období

Hlavní charakteristiky a návaznosti u hlavních čaker, pokud budete potřebovat, najdete zde

Hlavní čakry - popis a symptologie: 7 hlavních ČAKER.pdf

 

Souhrnná zvuková vibrace pro čakry

 

Toto video najdete na této adrese: https://www.youtube.com/watch?v=yM3xANthT5k

 

 Jak tedy cvičit?

1. Udělejte si obrázek - kartičku z tohoto článku viz Obr.1 (jako pomůcka pro zapamatování čaker, bodů, meridianů), pokud nesledujete přímo video se zvukem ke cvičení

2. Proveďte spojení se Stvořitelem Všeho  a požádejte o možnost cvičit(léčit se nebo jiné) za použití SaL z MSaL:

"Mé normální Vědomí Já spoj mne a zpřítomní mi Vědomí IST v CHDS v IST!"

proveďte zde různé osobní rituály (viz očista a požehnání atd.) a modlitby - například:

"Stvořiteli Všeho, prosím Tě o Tvé požehnání, ochranu a vedení při tomto cvičení (léčení, harmonizaci atd. sebe či někoho jiného) a zárověň prosím o možnost vylití SaL z Tvého MSaL do prostoru mého(někoho jiného) Mikrokosmu." Pokud dostaneme souhlas nebo nějaké kladné znamení (podle míry zkušenosti a dosažené komunikace), poděkujte!!!

3. Oslovte přímo V-MSaL: "V-MSaL Stvořitele Všeho, vylévej prosím Světlo a Lásku do mého Mikrokosmu po dobu mého cvičení s kombinací čaker.....

(uveďte příslušnou kombinaci čaker, kterou budete cvičit) cestou skrze mého BD, ŽD, LD a pojítka (IST) do 3JT skrze Vědomí 3JT."

4.Zapněte si video se zvukem přes WM player (s možností opakování) a necháme na sebe působit harmonizační zvuky čaker, které společně s energií SaL (Světla a Lásky) vedeme do čaker, bodů, meridianů, které jsou na videu nebo na kartičce, kterou jste si udělali.

5. Nechte zvuky a SaL působit nejméně 10 minut (ideální doba je 20min na každou kombinaci) a to 3x denně do doby vyléčení nebo trvalého vyladění příslušného okruhu či kombinace čaker.

6 Ukončení cvičení spočívá v poděkování Stvořiteli Všeho a Vědomí MSaL za vše co se vám dostalo (požehnání, ochrana a vedení + SaL) .

 

LEGENDA POUŽITÝCH ZKRATEK:

IST - intuiční a soucitné tělo

CHDS - chrám duchovního srdce

V-IST - Vědomí IST

BD - boží duch

ŽD - životní duch

LD - lidský duch

SaL - světlo a láska

MSaL - moře světla a lásky

3JT - trojjediné tělo (fyzické - MET, astrální - CET, nižší mentální - DT)

MET - materiálně éterické

CET - citově emoční tělo

DT - duševní tělo (Mysl)

 

Přeji mnoho osobních úspěchů při pomoci jak sobě, tak i ostatním, kteří to potřebují a chtějí pomoci.....

LK

 

Diskusní téma: Léčení pomocí čaker - 6 (Kombinace SRDEČNÍ ČAKRY, ČAKRY UCHA A MEZIŽEBERNÍ ČAKRY)

Datum: 26.06.2012

Vložil: Jan Pavlík - pavlik.jan@email.cz

Titulek: Kombinace čaker 6 a souhrnná zvuková vibrace

Zdvořile se dotazuji, zda odkázaná souhrnná zvuková vibrace u kombinace čaker 6 (srdeční - ucha - mezižeberní) má skutečně být totožná jako souhrnná zvuková vibrace u kombinace čaker 5 (krční - ramene - pupku). Děkuji.

Datum: 08.06.2012

Vložil: andrea

Titulek: usi

dobri den mam problemi z usami mam ich obidve upchate a neviem co uz mam snimi robit.u lekarki som uz bola ae stale nic prosim poradte mi budem velmi vdacna a davala som si aj usne kvapki co mi predpisovala usna aj antibiltika aj sprei do nosa ale stale nic prosim poradte budem vdacna naozaj dakujem