O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Promluvy Setha 30 (Sebeuvědomění)

11.04.2011 08:05

SEBEUVĚDOMĚNÍ


Evoluce člověka je výrazem dualismu. Evoluce však probíhá ve všech věcech. Pokud mluvíme o inertní formě, jde o vědomí. Vědomí je stupeň, který je základní ve fyzické materializaci na naší pláni. Pojem sebeuvědomění je celkem nový název z hlediska historie. Jsme si buď vědomi sami sebe, nebo ne. Na naší pláni sebeuvědomění existuje jako pravidlo. Strom je vědom sám sebe jako strom. Nemyslí si, že je skála. Psy vědí, že nejsou kočky. To, co nazýváme lidským uvědoměním, se neobjevilo najednou. Začátek lidského vědomí bylo, když se mnohobuněčné shluky začaly formovat do prostorových vzorců s jistou skladbou. Zatímco nebyl specifický důvod vstupu lidského vědomí, byl zde tedy bod, který byl před vznikem lidského vědomí. Sebeuvědomění existovalo. Vědomí, tak, jak jej známe, se vyvinulo u jeskynního člověka. Lidská koncepce byla živá i v rybách.

MENTÁLNÍ ENZYMY jsou víceméně psychické modré body pro fyzickou matérii a v těchto mentálních enzymech existuje vzorec pro lidské sebeuvědomění.

Lidské sebeuvědomění existovalo v psychickém čase a ve vnitřním čase dlouho předtím, než se vytvořili druhy tak, jak je známe v našem kamuflážním vzorci. Lidské vědomí tak bylo na počátku fyzického vesmíru nezávislé a v latentní formě.

Mentální a emoční stabilita a některé nebezpečí z jich plynoucí.

     

Citát:


Nepřitahuji k sobě to, co chci, ale čím jsem.

 

Diskusní téma: Promluvy Setha 30 (Sebeuvědomění)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.