O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

RAKOVINOVÁ BRZDA aneb alkalická bomba

23.10.2010 10:40

Vážení čtenáři a čtenářky vřele doporučuji tento převzatý článek k přečtení a nejen k přečteni pro vás, vaší rodinu a blízké okolí přátel.


Lze rakovinu a jiné nemoci vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom.V rozhovoru pro New York Times uvedl: "Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let a téměř polovina se vyléčila" říká dnes po svých zkušenostech s touto terapií Jim.

Kontroverzní lidový léčitel Jim Kelmunem

"Na celé boží Zemi neexistuje nádor, který by se nedal vyhladit trochou sody a javorového sirupu." Toto úžasné tvrzení pochází u úst kontroverzního lidového léčitele Jima Kelmuna.
Tvrdí, že tento jednoduchý podomácku připravený přípravek může zastavit nebo zvrátit růst
smrtícího nádoru.A nejenom to.Účinky této směsi, jsou i v jiných případech, více než udivující. Jeho pacienti na to přísahají a říkají o něm, že je kouzelník. "Mne Dr. Jim
vyléčil z rakoviny plic,"
říká farmář Ian Roadhouse. "Doktoři v nemocnici mi řekli, že jsem
ztracen a zbývá mi méně než šest měsíců. Ale tenhle léčitel mi dal svou směs a za pár měsíců
bylo po rakovině. Nenašli ji už ani pod rentgenem"

Jim svou léčbu objevil náhodou v polovině minulého století. V jeho rodině řádila rako-vina prsu. Měl pět sester, z nichž čtyři na ni zemřely.Jenom ta jedna byla očividně v pořádku, ačkoli i ona se bála smrtící diagnózy. Se zbývající sestrou začali pátrat, v čem je rozdíl.

Postupně dospěli k názoru, že musí jít o nějaký rozdíl v jídelníčku. Pak přišli na to, že ráda mlsá javorový sirup s trochou jedlé sody.

Jim Kelmunem tehdy poprvé namíchal směs, kterou pak postupně podal více než 200 pacientům, které poslali domů umřít s terminální fází rakoviny. Podle jeho tvrzení pak z těchto "beznadějných případů" 185 žilo ještě nejméně 15 let, a téměř polovina se úplně uzdravila. V kombinaci s jinými bezpečnými a efektivními léčbami, jako transdermální magnéziovou terapií, jódem, vitamínem C, probiotiky a věcmi, jako je časté opalování, čistou vodou a směsí zemin, lze očekávat, že poměr vyléčených bude ještě lepší.

Recept uvádí:

Smíchejte jeden díl jedlé sody se třemi díly (čistého, 100%) javorového sirupu v malé misce nebo kastrůlku, nejlépe vloženém v ohřívané vodní lázni. Směs za stálého rychlého míchání 5 minut udržujte na 40, maximálně 45°C. Berte jednu čajovou lžičku denně. Tuto dávku lze brát i třikrát denně, podle potřeby a okolností.
Pozor! "Soda na pečení" není totéž jako "prášek na pečení", který obsahuje hliník! Po zahřátí a promíchání musíte získat konzistentní směs. Pokud na dně nádoby zůstane bílý prášek, neprodali vám čistý bikarbonát sodný - NaHCO3 - ale jakousi směs.

Když se obojí smísí /SIRUP + SODA/ a zahřeje, směs sirupu a sody se spojí. Javorový sirup JASOD je pak stahován rakovinovými buňkami a viry v nich schovaných (které spotřebují 15 krát více glukózy, než normální buňky). Jedlá soda vnesená do buněk glukózou je ovšem vysoce alkalická, a to způsobí "nakrmení" virů a buněk samotných, rychlou změnu v pH buněk a následný úhyn jak buněk samotných, tak virů v nich přítomných!

Je velmi důležité nepoužívat jedlou sodu, do které byl přidán hliník. Mnohé firmy jej přidávají, i když to není uvedeno na obalu. Kupujte jen chemicky čistou jedlou sodu anebo produkt, na němž je výslovně uvedeno, že neobsahuje hliník a další chemikálie. Soda bikarbona dopravená do rakovinové tkáně glukózou, je bezpečný, mimořádně levný a nezadržitelně efektivní prostředek. Tato chemikálie působí na rakovinové buňky jako kyanid, protože vyvolá alkalickou šokovou vlnu umožňující, aby se do buněk dostalo mnohem více kyslíku, než mohou snést.

Rakovinové buňky potřebují kyselé prostředí a nemohou přežít za přítomnosti vyšší hladiny kyslíku. Už dřívější studie prokázaly, že manipulace pH nádoru pomocí bikarbonátu zvyšuje účinek některých chemoterapií. "Hydrogenuhličitan sodný může být při terapii podáván orálně, ve formě aerosolu, intravenózně nebo přímo k nádoru katétrem," říká italský onkolog dr. Tullio Simoncini. "Orálně, intravenózně nebo prostřednictvím aerosolu podávaná bikarbona dokáže změnit pH buněk".

Javorový sirup zjevně umožňuje a zvyšuje průnik sody do všech částí těla, dokonce i tam kam se ostatní prostředky dostanou jen obtížně nebo vůbec. Patří k nim centrální nervový systém (CNS) chráněný mozko-krevní bariérou, klouby, zapouzdřené nádory a pravděpodobně i oči.

K zvýšení prostupnosti buněčných membrán a zlepšené absorpci drog nádorovými buňkami se používá Inzuline Protect Therapy - o této terapii se laskavý čtenář dozví níže v další části tohoto článku.

Javorový sirup dokáže totéž, ale navíc dostane sodu i za mozko-krevní a jakoukoli další biologickou bariéru v těle, protože cukr (glukózu) potřebují bez rozdílu všechny tělesné buňky. IPT má umožnit podávání protirakovinových drog v menších dávkách, které tolik neohrožujících normální buňky, zatímco v rakovinových buňkách vytvoří smrtelně toxickou koncentraci. Jak IPT tak léčba sodou a javorovým sirupem "zneužívají" mechanizmu dravého růstu rakovinových buněk.
Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky a nejenom to! Má i další využití, jak se v dalších částech tohoto článku ukáže.

Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních "standardních" chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám a virům a bakteriím v nich ukrytých, které jsou skutečnými původci zhoubného bujení

Selský rozum říká, že pokud trpím rakovinou, kandidou nebo infekcí jakéhokoli druhu musím vyhýbat cukru (glukóze), který kyselost ještě zvyšuje. A navíc je podle posledních lékařských výzkumů známo, že viry a bakterie ke svému životu potřebují také energii obsaženou v glukóze, kterou nám pak kradou z krevního oběhu. Člověk napadený infekcí /viry nebo bakteriemi/ je zpravidla velmi unavený a bez energie. Přičemž únava je jeden z průvodních jevů probíhající nemoci. A to nejenom rakoviny, ale i virózy a i při jiných rozsáhlých bakteriálních nákazách / záněty apod./

Rakovinové buňky, viry a bakterie prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly javorového cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza! Je třeba připomenout, že značný vliv na celý tělesný metabolizmus má už i soda rozpuštěná ve vodě. Po požití dojde k okamžitému posunu úrovně pH do zásadité oblasti. Sodu lze brát v průběhu celého dne v dávkách odpovídajících polovině čajové lžičky, ačkoli při dlouhodobém užívání jsou nižší dávky bezpečnější. Lidé trpící rakovinou by ovšem zpočátku měli brát časté silné dávky, aby rychle dosáhli výrazného posunu v úrovni pH, protože menší změny pH naopak mohou růst rakoviny dokonce povzbudit.

Léčba sodou a javorovým sirupem spočívá na poskytnutí přírodní chemoterapie způsobem, který efektivně zabíjí rakovinné buňky bez chemickými léčivy vyvolaných vedlejších účinků. Princip léčby je jednoduchý. Spočívá ve zvýšení počtu zdravých buněk na úkor nemocných. Zdravé buňky znamenají zdravý imunitní systém a tím také jeho přirozenou zdravou činnost.

Ačkoli jde o velmi levnou léčbu, nedomnívejte se, že je neúčinná. Léčba sodou a javorovým sirupem je natolik významná, že by s ní měl být obeznámen každý rakovinový pacient.

Navíc ji lze velmi dobře kombinovat s dalšími účinnými přírodními a alternativními postupy.

Inzulínová ochranná terapie (Inzuline Protect Therapy)

Existuje ještě jeden způsob léčení rakoviny. Jedná se o ochrannou inzulínovou terapii IPT . Ta sestává z podávání dávek inzulínu, které urychlí nedostatek krevního cukru u pacienta na 50mg/dl.

Když normální člověk požije cukr, úroveň inzulínu se zvýší, což zajistí aby se cukr dostal do buněk. Rakovinové buňky potřebují cukr aby rostly. A principem IPT je co nejnižší hladina cukru v krvi.

Není to ovšem příliš šťastné řešení pro pacienta. Neboť zdravé buňky pro správnou činnost cukr potřebují, aby měl celkově organismus dostatek sil. Pacient tak potom strádá nejen následky nádoru, ale ještě trpí a to doslova! podvýživou, což velmi oslabuje a narušuje práci imunitního systému, ale také psychickou pohodu a rovnováhu, která je při takovém onemocnění prioritní. Nehledě na efekt zvýšení únavy, která je již v těžších a pokročilejších fázích rakoviny obvyklá.

V rámci IPT je uměle vstřikován inzulín proto, aby se tělo zbavilo cukru. Když pak je krevní cukr na nejnižší možné úrovni, podávají se menší dávky chemických drog než obvykle. Při takto nízké hladině cukru jsou receptory údajně citlivější a přijímají medikaci rychleji a ve větším množství.

Javorový sirup a soda – JASOD

Léčba sodou a javorovým sirupem funguje na úplně opačném principu. Dr. Tullio Simoncini vysvětluje, že rakovinové buňky přímo hltají cukr, v němž jim pošleme bikarbonát jako trojského koně. Buňky před rozdělením akumulují, mimo jiné, i cukr. Tento cukr ovšem růstu rakovinných kolonií už neposlouží, protože jedlá soda prudce zvýší jejich pH, což buňky zabije dříve, než se mají možnost rozdělit.

Místo nepřirozené manipulace hladiny inzulínu, za účelem násilného sražení krevního cukru a injekcí chemických toxinů, (nehledě na dosti útrpné vedlejší účinky) prostě jen smísíme cukr s jedlou sodou a pošleme tuto směs rakovinovým buňkám, které tento dárek milují. V okamžiku vstřebání dojde k zásadité reakci a nemocné buňky to mají spočítané.

Léčba kombinací 100% javorového sirupu a jedlé sody byla poprvé zmíněna na stránkách www.cancertutor.com. Angličtináři si tam určitě počtou.

Dr.Simoncini zkoumá účinky sody
Jim neměl kontakt s Dr. Simoncinim a netušil, že Simoncini je jediný onkolog na světě, který by jeho kombinaci cukru se sodou podpořil. Dr. Simoncini pacienty užívající jeho léčebné přípravky vždy vedl k dramatickému zvýšení požívání cukru, ale nikdy ho nenapadlo smísit obě složky za tepla dohromady. Jeho léčba přitom závisí na intervencích, při nichž se za pomoci rentgenologa vkládají katétry zavádějící sodu co nejblíže k zasažené oblasti či na lékařích ochotných provádět nákladnou intravenózní léčbu. Objev Jima Kelmuna staví sodu na třetí příčku, hned za jód a chlorid hořečnatý.

Tuto příčku nakrátko okupoval konopný olej obsahující THC. Velká výhoda, kterou léčba javorovým sirupem a sodou proti konopnému oleji má, spočívá v tom, že obě složky jsou legální a snadno dostupné. Tyto látky, s přidáním vhodných nutričních látek a enzymů, nabízejí téměř jisté vítězství nad rakovinou. Budete-li používat tento recept, bude ze známých důvodů bezpečnější netvrdit, že léčíte a dokážete vyléčit rakovinu. Raději tuto terapii prosazujte v rámci koncepce léčení infekčních aspektů rakoviny ve spojitosti s oslabeným imunitním systémem, například plísňových a kvasinkových kolonií a mykobaktérií, které jsou příčinou TBC a kandidózy.

Dr. Simoncini říká: "V některých případech je agresivita plísní tak veliká, že k utažení sevření a velmi rychlému usmrcení oběti, bez ohledu na její zoufalé snahy, stačí pouhé tři buněčné prstence tvořené třemi jednotkami mykobakterií. Plísně, které jsou nejsilnějšími a nejorganizovanějšími známými mikroorganizmy, se jeví jako mimořádně logičtí kandidáti příčiny šíření neoplazmy." "Terapie sodou bikarbonou je extrémně širokospektrální, neškodná, rychlá a efektivní. Mělo by se začínat podáváním silných dávek a pokračovat bez přerušení nejméně 7 - 8 dní. Podle zkušenosti se začne hmota o velikosti 2 - 4 centimetrů třetího až čtvrtého dne nepřetržitě smršťovat, a čtvrtého či pátého dne už kolabuje" říká dr.Simoncini

Směs javorového sirupu JASOD pomáhá hubit bakterie a viry

Pro využití jedlé sody existuje mnoho způsobů. Je to lék stejně univerzální, jako jód a chlorid hořečnatý. Zvýšení pH napomáhá schopnosti imunitního systému hubit viry a bakterie, píše se v závěru studie v Royal Free Hospital a na School of Medicine v Londýně.

V našem těle každou sekundou probíhá mnoho procesů. Jsou však 2 základní druhy fyziologie

anabolické procesy......zdravý a řádný růst buněk a regenerace organismu

katabolické procesy..... rozklad buněk a rozvrat řádu v organismu.

Při rozvoji našeho organismu potřebujeme vyrovnané pH, a proto je proces regenerace spojen s převahou zásaditých látek v těle. Dojde li k porušení acidobazické rovnováhy, nastávají katabolické fyziologické pochody znamenající nemoc a zánik.

Nadbytek kyselin je tedy pro naše tělo vražedný. Není divu, že úspěchu v lidovém léčitelství dosahují bylinné receptury, protože jejich použití znamená vždy vytvoření zásadotvorné směsi a tím tedy neutralizaci přebytečných kyselin.

Viry a bakterie vyskytující se při jakékoli nemoci potřebují a sami zároveň vytváří velmi agresívní kyselé prostředí. Infekce se tedy rozmáhá výhradně za takových podmínek, kde je absence zásad a převaha kyselin. Samotné viry a bakterie jsou podle čínské medicíny kyselé a horké povahy. Pro rychlou pomoc našemu organismu můžeme využít směs JASOD, jejíž příprava je zmíněna výše. Připomeňme ješte jednou účinek této směsi: JASOD vyvolá alkalickou šokovou vlnu umožňující, aby se do buněk dostalo mnohem více kyslíku, který rozdýchá naše buňky a zároveň zneutralizuje kyseliny v nich obsažené. Glukóza obsažená ve směsi zároveň vyživí buněčný metabolismus a rovnováha je opět obnovena. Poté můžeme pokračovat v terapii bylinným čajem určeným na konkrétní problém. Dá se očekávat,že v rakovém případě se účinky rostlinného přípravku dostaví velmi brzy.

Příklady vyzkoušených receptur

K boji s infekcemi dýchacích cest a utlumení symptomů, jako je např. rýma a bolesti v krku, zcela jistě pomůže požívání zásadotvorné směsi sestávající ze sody bikarbony a javorového sirupu nebo bikarbonátu draslíku a javorového sirupu.

Další recept obsahuje ¼ čajové lžičky jablečného octa a ¼ čajové lžičky jedlé sody dva či
vícekrát denně. Pomůže i citron či limetka a jedlá soda.

Pro preventivní a ozdravný půst se také hodí směs vody s javorovým sirupem s vymačkanou šťávou z limetky a trochou černého pepře. Je v tom všechno, co tělo potřebuje na 10denní ozdravný půst.

Podle internetových zdrojů upravil a zpracoval

Jiří Kevin Uher A.M.S. praktik čínské medicíny www.webpark.cz/esoterika

Převzato z:https://www.demiurg.cz

Diskusní téma: RAKOVINOVÁ BRZDA aneb alkalická bomba

Datum: 24.02.2021

Vložil: Elops

Titulek: Break-up


My partner of 19 years mentioned that sheme personally. . .she explained because could seem unjust, I did not will need to depart the property. . !Consequently I.. .
https://free-divorce-advice.com/illinois/where-can-you-get-the-quickest-divorce/

Datum: 16.11.2015

Vložil: Helena V.

Titulek: DotazSmíchejte jeden díl jedlé sody se třemi díly

Dobrý den neumím si dobře představit velikost / množství těch dílů / Moc prosím můžete mi k něčemu toto množství přiblížit.
děkuji

Datum: 08.10.2015

Vložil: palomitka

Titulek: prosba

Dobry den mam nemocnou tchyni ktera je v pokrocilem stadiu rakoviny plic.
Tchyni leci anglicti lekari jelikoz zijeme v anglii,lekari vyzkouseli radioterapii a po dlouhodobe lecbe nam lekari oznamili ze ji uz nedavaji nadeji jelikoz nador je velky a neda se stim nic delat.
Prosimvas moc moc moc o radu myslite ze by tenhle recept aspon trochu pomohl moji tchyni? Jak dlouho asi trva tato lecba dekuji moc

Datum: 12.11.2010

Vložil: Jaroslav

Titulek: Dotaz

Dobrý den,
Váš článek mě velice zaujal, jen bych potřeboval doplňující informaci týkající se dávkování. V článku uvádíte, že je potřeba zpočátku brát časté silné dávky. Babička má rakovinu plic v pokročilém stádiu, mám proto obavy, abych jí ještě nějak nepřitížil v důsledku chybného poměru dávkování. Předem děkuji za pomoc.

Jaroslav

Datum: 17.11.2010

Vložil: Pavel N.

Titulek: Re: Dotaz

Jaroslave, zkuste trochu zapátrat po těchto informacích na internetu. My se tímto a podobnými články snažíme upozornit na jiné možnosti léčení než jsou jen klasická medicína, ale nebudeme Vám tvrdit, že jsme na Vše odborníci. Zajímavě (pouze namátkou) se např. jeví stránka https://www.badatel.sk .
Jinak se omlouváme za pozdní reakci, ale nemáme žádný systém, který by nás upozornil, že přibyla nějaká reakce zveřejněného článku ...