O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

15.06.2011 08:53
Miluju jednoduché návody na zlepšení čehokoli. (Viz orgonit a octování.) A můj nový objev na zlepšení zdraví či dokonce léčení se mi zdá také slibný. Nedávno mi totiž zničehonic padl zrak na youtube video s názvem Nová léčba rakoviny a více. To je téma, kterým se nezabývám, a nevím, proč a čím si mě přitáhlo, ale obsah videa se mi okamžitě zalíbil. Přesně můj vkus, velmi jednoduché a účinné. Tak se o to musím podělit i s vámi. Jestli se vám to nebude zdát, nevadí, za vyzkoušení nic nedáte.
 
Jistý David L. Kaas, Američan, byl před 3 lety těžce nemocný. Selhání ledvin (jednu mu vzali), mozkové aneurisma, těžká nadváha (180 kg), a mnohé další komplikace . Dnes je zdravý a má normální váhu. Říká, že během jeho nemoci mu sdělil Bůh/Stvořitel způsob, jak se má vyléčit, a že tuto metodu má šířit dál.
 
Nejprve stručně popíšu podstatu, což se fyzikům teoretikům samozřejmě bude jevit jako nedostačující, ale nevadí, hlavně že to funguje.
 
Tedy: lidské tělo obsahuje 70-80% z vody. Takže je důležité, jak se ta voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. (Tato opačná rotace je vlastní třeba  hmyzu a kočkám.) Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že „negujeme“ svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.
 
Začneme-li veškeré tekutiny, které pijete, „spinovat na jih“, znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně. Za nějaký čas  se zbavíme všech nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát, a budeme vypadat mnohem mladší.
 
David Kaas říká, že když začal spinovat své pití, zbavil se postupně a zanedlouho svých nemocí i své těžké nadváhy, bez diety a cvičení. Začaly mu opět růst vlasy a dostaly opět barvu.Je zdravý a aktivní, a stejně tak jeho přátelé, kteří dali na jeho radu. Napsal knihu Farmer Physics a natočil několik videí,(viz dole pod článkem), kde sděluje podstatu metody. Pokud se ho chcete na něco zeptat, můžete mu napsat do komentářů na youtube.
 
 
Jak „spinovat vodu k jihu“? Velmi jednoduchým gestem drženým po dobu 30 sekund. Vidíte ho výše na obrázku a a je vysvětleno na videu pod článkem. Je prý jedno, která ruka má jakou pozici. 
 
Ochutnejte a budete překvapeni, jak je spinovaná voda dobrá a "hladce" se pije.  Výborné výsledky prý má spinování vína - nemám vyzkoušeno. Můžete prý spinovat i potraviny – zejména s vysokým obsahem vody. Maminky, spinujte veškeré pití pro své děti! 
 
Já už dva dny spinuju veškeré pití i polívku a výsledky se mi zdají pozoruhodné. Všechno pití se zdá velmi chutné a hladké, lepší trávení, daleko menší únava při práci, mimořádně dobrý spánek v noci ... A dává to mi smysl: dosud asi moje tělo muselo vynakládat dost námahy jenom na to, aby „obrátilo“ veškerou vodu na molekulárně správně rotující ...
 
Pokud to bude nadále fungovat tak, jak se ukazuje a jak tvrdí David Kaas, pak je to opravdu revoluce v léčbě ...
 
Neptejte se mě na podrobnosti, vím jen to, co je ve videích. Jeho knihu Farmářská fyzika, kde jsou detaily, zatím neznám, ale možná si ji pořídím ...


Video s českými titulky zde:

https://orgo-net.blogspot.com/2011/06/spinovani-vody-jednoducha-prevratna.htmlVidea s metodou: https://www.youtube.com/watch?v=F054MSUzgHU (přeloženo)

https://www.youtube.com/watch?v=YWApeCYob1U

https://www.youtube.com/watch?v=4_kdxwGkSWU

 

 

 

 

Rahunta : Ano, tato jednoduchá metoda opravdu funguje, takže můžeme doporučit ... :-)

PN

 

 

Diskusní téma: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Datum: 15.04.2014

Vložil: Irena

Titulek: Prečo?

Prečo mi nejde spustiť video?

Datum: 04.02.2012

Vložil: Kapitán

Titulek: spinování

Když jsem začínal spinovat vodu, předvedl jsem to kolegyni.Voda z její sklenice mě nechutnala. Asi musí každý sám...

Datum: 16.06.2011

Vložil: LK pro Petra :-)

Titulek: jak to vidím...

Zdravím, souhlasím že každý jedeme podle svého nastavení..., ale kanál intuice existuje a je na každém z nás jestli se na něj dokážeme naladit a hlavně jak...!!! Zástupy jsou projevem Boha, takže jestli to dotyčný shrnul do všedefinujícího označení, ikdyž to třeba chytnul od svého průvodce, je podle mne zcela jedno. Vím jen že když jsem to zkusil požádat o požehnání od Stvořitele Všeho, tak jsem to ani nedořekl a už z levé ruky šla intenzivní pocitová vlna(něco se tam dělo). Podle mne se tímto dipóly vody orientují správným směrem(S-J) stejně jako je lepší mít lůžko na spaní tímto směrem(ideální hlavu na sever, ale nevadí ani obráceně, což u jiného natočení postele zcela jistě vadí). Někdy přemíra očekávání brzdí skutečný příjem, protože výsledek svým vysíláním brzdí, snižuje, ovlivňuje atd. Takže je to na každém. Nyní jdeme vyzkoušet s Pavlem možnost odblokování stagnujícího toku lymfy v těle..., ale jsem si zcela jist že to půjde a to velice dobře :-)

Datum: 15.06.2011

Vložil: b

Titulek: mne se to nezda

zadny rozdil jsem v takto osetrene vode proti neosetrene nezjistila, take by bylo vhodnejsi kdyby nemocnemu vodu osetril zdravy, mlady a zdatny, co muze dat do vody nemocny, leda si svou nemoc jeste vice utvrdi, dale proc prsty prave ruky prave takto, je dobre si vzpomenout jak Slovany nasilim nutili se zehnat jinym zpusobem, nesmi se verit bez dukazu......

Datum: 16.06.2011

Vložil: LK pro B

Titulek: Re: mne se to nezda

Nemohu s vámi souhlasit a to na základě vlastní zkušenosti z práce obecně s Mudry. Toto je také Mudra a podle vyjádření autora jí dostal od Boha aby se vyléčil. Zrovna včera jsem kolegovi řekl ať vyzkouší toto: "Požádej Stvořitele o požehnání této mudry, kterou nyní spinuješ sklenku vody a pak vyzkoušej přímo na mě použití na trapézový sval, který mám nyní blokovaný. Stejně tak o to požádej a popros abys to mohl použít." Pokud vím, tak sám viděl ač je obecně skeptik markantní rozdíl při stejné praxi použití Mudry (s požehnáním a bez požehnání). Co se týká mě, tak mě přestal bolet trapéz cca po 5-ti minutách při působení cca 30 sekund. Naopak jsem cítil působení energie v žaludku, se kterým je trapezový sval spojen ve své horní části....Souhlasím s vámi, že je lepší když si navzájem spíše pomohou dvá lidé, je to praktičtější. Budeme o tom psát... Pro nás je vždy důkaz praxe!!! No a nám to funguje, věřím, že i vám jen to chce čas, který potřebujete na zjemnění vnímání... zde se nedostává palicí po hlavě :-)...

Datum: 16.06.2011

Vložil: Pavel N.

Titulek: Re: mne se to nezda

Jen přímo k Vaší pochybnosti :
"... aby vodu osetril zdravy, mlady a zdatny, co muze dat do vody nemocny ? ..."
To by platilo snad jen pokud byste energii dávala sama ze sebe, ale zde jste jen prostředníkem pro onu předmětnou energii, zvláště tu požehnanou/vyprošenou ... :-)

Datum: 15.06.2011

Vložil: petr

Titulek: spinování

že si máme dávat ruce na sklenici vody a přiblížit sklenici k srdci,to už je velmi stará rosekruciánská metoda....je to vlastně nabíjení vody naší vlastní energií,taková auto-energo-patická metoda...když je to s mantrou,ještě lepší

takže že to funguje,o tom není pochyb,jen by mě zajímalo,jak specielní mudra prstů napomůže efektu

sám jsem spinování posunul dál:proč spinovat vodu,tu pít,trávit,atd...místo toho si spinuju hned krev v hlavě...ruce na hlavě-pro všechny části mozku super

mnoho štěstí
@
................

Datum: 15.06.2011

Vložil: Pavel N.

Titulek: Re: spinování

Dle zapojených prstů aktivujeme vlastně všechny živly s vyjímkou ohně (viz Bardon) A opakováním rituálu vytváříme v podstatě baterii.
Jestliže autor metody toto dostal jako inspiraci od Boha, není nutné přesně pitvat co a jak se při mudře děje. My jsme v článcích představili strukturování vody zvukem, ale ne vždy je zdroj zvuku k dispozici, pak se může operativně hodit tato jednoduchá metoda. A proto jsme jí převzali. Každý nech si vybere co jej osloví a co použije ... :-)

Datum: 16.06.2011

Vložil: petr

Titulek: Re: Re: spinování

ahojky Pavle,ted jsi klepl hřebík na hlavičku:"Jestliže autor metody toto dostal jako inspiraci od Boha..."
dnes kam se podíváš,tam je nějaký šaneling od když ne boha,tak aspon archanděla...inflace poselství
čemu věřit?
každý zřejmě vybírá podle svého nastrojení
já jsem spinování zkoušel asi týden,nic zvláštního jsem nepozoroval

krásné časy změn
@
.....................

Datum: 16.06.2011

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: spinování

Na Osud.cz je příspěvek Tomáše Marného, že v článku uvedený postip spinování není správný - viz Marného okénko - můžete se tedy ještě jednou na tuto metodu "naladit" a říci nám, zda je pro naše těla konstruktivní tak, jak je uvedena, tj. bez jakéhokoliv dalšího žehnání - aby to byly ochotny používat i děti v pubertě apod., např. lidé hledající - "začátečníci" ?
Předem moc děkuji za odpověď. J.