O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Starověké hvězdářství - Úvod

17.05.2010 07:36

Vážení čtenáři převzali jsme několik článků , které by měli ve zkratce naznačit o co jde, abyste nemuseli hledat po internetu na dané téma. Především chceme ukázat v dalších vlastních článcích vliv jednotlivých vesmírných těles naší sluneční soustavy na Zemi a lidstvo obecně. Proč se tomu chceme věnovat? Nechceme jen tak přihlížet, jak se neustále masírují lidé nepravdivými  a zkreslenými informacemi, s cílem strašit a být za každou cenu jedineční. Možná, že jako marketingový tah je to dobré, ale z hlediska objektivní pravdy to už značně pokulhává. Není problém z dat mnoha meteorologických serverů vyrobit efektní tabulky říkající vše a nic zároveň.  Nechci se zde rozepisovat s kritikou daného serveru (www.osud.cz), protože kritika má být adresná a hlavně obsahově výstižná. Takže nejprve uděláme pořádný rozbor a pak to Jirkovi Maškovi předložíme  buď, jako účet a nebo jako omluvu. V této chvíli to vidím subjektivně spíše na to první, protože intuice mi říká zcela něco jiného než co předkládá, jako svou pravdu, která předstihuje všechny a hlavně poukazuje, jak jsou všichni slepý a jen on vidí. Možná, že ano a rád se omluvím, když pochopím, jak jsem byl slepý já osobně, ale jak to že mne nic nebolí a nemám tak akutní problémy i v těchto dnech? Jak to , že když nějaké náznaky přichází, jsem schopen provést korekci a najít kde mne "tlačí bota"? Jak to, že ten který vidí a radí  jiným, sám trpí a není schopen si pomoci? Čím to asi bude milý Jirko?! Je zajímavé také, že už pomalu ke mě začínají chodit lidé, kteří potřebují pomoc, kterou jinde nenašli. Pod "jinde", je od těch, kteří křičí že vidí a přitom jsou slepí, jako čerstvě narození králíčci. Přitom tito lidé jsou schopni řešit své problémy sami, protože to nejsou až tak velké problémy, které by sami nebyli schopni vyřešit, jen je jim potřeba ukázat jak a vysvětlit proč se to děje.............!

Jsou naopak lidé, vnímaví lidé - zpravidla ženy (aniž bych jim chtěl předcházet), které nevytrubují do světa jak jsou IN a přesto mají co říci a říkají , jen o tom není až tak slyšet. Proto vám předkládám tento článek, na který mne včera večer odkázal kolega Jaromír Schmit. Myslím, že tento článek vydá za více než  několikaleté "bádání" našich "proroků, zvěstovatelů pravd", podle mne však falešných proroků, hlasatelů a svůdců!

____________________________________________________________________________________________________________________________

Převzato z https://www.novoucestou.cz  od  paní/slečny Sofie HANÁKOVÉ

 

pleejády 2

Milí přátelé,právě zažíváme nevídané zrychlení frekvencí.Vibrace planety Země se zvyšují.A nás překvapují tělesné i psychické reakce a rapidní proměny naší energie.Pokud naše tělo není sladěno s duší a s Duchem,bude těžké ustát otevírání našich srdcí.Pokaždé,když dojde ke zvýšení vibrací,je to pro naše tělo velký nápor.Zvýšené frekvence znamenají pro tělesnou soustavu doslova šok.Pokud se nezbavíme negativních mentálních vzorců,programů,strachu,úzkosti a emočních traumat,může se stát,že projdeme doslova peklem,které si sami přivoláme.Díky Bohu za pomoc,která se nám dostává v podobě možnosti napojit se na světelné systémy jako je např.Shamballa a zejména pak Merkaba,nemluvě o Chrámech Světla a Světelných sloupech,které jsou přímo určeny k urychlení naší očisty.S jejich pomocí máme šanci projít osobní transformací mnohem rychleji.

Poslouchej sám sebe a své tělo

Naše negativní přesvědčení a vzpomínky na prožitá traumata jsou všechna uložena v našem těle.Vlivem silné duchovní energie,která k nám proudí, se tyto naše bloky začínají uvolňovat a dostávat na povrch.Je dobré vědět,že se při tom mohou dostavit tělesné či duševní symptomy,jako jsou například bolesti hlavy,nevolnost,bušení srdce,žaludeční potíže,záchvaty vzteku nebo  strachu či sklíčenosti,pocity prázdna a ztráty smyslu.Tělo i duše vlivem světla vstupují do procesu očisty,během něhož se čistí od tisíciletých usazenin a nánosů.Výše uvedené symptomy se dají nazvat léčebnou krizí.Je potřeba tomuto procesu důvěřovat.Je vhodné nechat vše plynout a jen to pozorovat.Můžeme poprosit o pomoc své duchovní průvodce.

Někteří z vás možná budete nyní potřebovat více spánku.Nebraňte se tomu a odpočívejte.Větší únava je vyvolána zvýšenými frekvencemi,které nás obklopují a prostupují – náš organismus se na ně musí postupně teprve přenastavit a zvyknout si  na ně.Pokud naopak patříte k  těm,kterým v tuto dobu vůbec spát nejde,využijte tento čas k práci na sobě ! Například s pomocí metody Ho´oponopono.Nebo se jen prosvětlujte.Podstatné je zůstat v klidu.

Věnujte pozornost svým snům – skrze ně k vám promlouvá vaše duše.Můžete v nich objevit cenné rady a poselství.

Zde je několik symptomů,které se v tomto a  následujícím období mohou projevit a také návrhy na jejich odstranění:

- Bolesti hlavy v přední části a spodní části lebky: Přestaň ubližovat sám sobě,pracuj na sebekritice a netlač na sebe tolik.Nemusíš být za každou cenu dokonalý.Uvolni potlačovaný vztek.

- Zhoršení zraku: Pokus se podívat z nového úhlu pohledu na něco,čemu jsi dosud nerozuměl.Před ničím neuhýbej.Strach není na místě.

-Malátnost: Dávej více lásky do všeho,co děláš a dělej jen to,s čím hluboko v sobě souzníš.Na chvíli vypni.Nic neřeš.Jen buď.Jdi se projít. A potom si dopřej příjemnou koupel s vonným olejem nebo himalájskou solí.Během toho si ujasni priority.

- Žaludeční nevolnost : Zbav se nevyřešených problémů minulosti,které nemůžeš strávit.Nějakým konstruktivním způsobem vyjádři svůj hněv.Dopřej si chvíli klidu a v duchu se propoj se svou duší,ze srdce ji pošli lásku a popros ji,ať se otevře.Pusť ji ven ! A potom si zavnímej si její krásnou energii.Vědomě se do ní ponoř.

Rýma: Nepřetěžuj se.Vyjasni si,před čím ustupuješ,co nechceš řešit.Svůj vnitřní pláč pusť ven.Dopřej si klid,na den dva se uzavři před druhými lidmi,buď jen sám se sebou,obrať se do svého nitra a načerpej sílu jít dál.Opět se vzchop a vrať se do proudu života.Objev v sobě nové nadšení k další cestě.

Problémy horních cest dýchacích : Posiluj své sebevědomí,neboj se jít do konfliktů.Postav se sám za sebe.Vědomě se zhluboka nadechuj.A odpočiň si,uvolni se a povznes se nad své problémy,zastav se trochu.

Tlak v srdeční oblasti: Rozhoduj se podle hlasu srdce.Vyzařuj lásku – to,co vysíláš se ti vrátí zpět!

Bolesti kloubů: Přestaň se bát změn.Stejně se jim nevyhneš.Čím víc se budeš bránit,tím to bude horší.Dovol sám sobě prožít “lehkost bytí” tím,že přijmeš vše,co přichází.Je to součástí Vyššího plánu – jsi v bezpečí.

Problémy s kůží: To,co jsi dlouho zkoušel skrýt,vystupuje na povrch – potlačovaná agrese, touhá,vášeň,obavy.Očišťuješ se,abys mohl být sám sebou.Zkus si položit otázku: Co chce ve mně prolomit hranici a dostat se na světlo ? Kůže je reflexní plochou všech vnitřních orgánů.Vyrážky proto mohou být průvodním jevem jejich očisty.To,co se na kůži objeví,ukazuje na odpovídající vnitřní dění nejen v našem fyzickém těle,ale i v naší psychice.Pod citlivou kůží se skrývá citlivá duše !

Nervozita: Pevně se zakotvi v přítomném okamžiku.Trénuj si to – snaž se být co nejvíce tady a teď.Dělej to,co tě těší.Buď nohama na zemi.Přestaň lpět na minulosti a pusť obavy z budoucnosti.Neutíkej od odpovědnosti.Svou aktivitu vyrovnávej meditacemi.

Vypadávání vlasů: I to je součástí transformace.Staré musí odejít,to se nedá nic dělat.Nelpíš příliš na tom vnějším? Zbav se snahy vše ovládat.Důvěřuj tomu,že vše,co se děje,je v pořádku.Eliminuj ve svém životě stres a napětí.Často relaxuj a vědomě uvolňuj pokožku na hlavě.Je to jednoduché – prostě zaměř svou pozornost na pokožku hlavy a řekni si,že uvolňuješ kůži na hlavě.A vnímej,jak se tak děje.

Příznaky chřipky,horečka a únava: Pokračuj v očistném procesu a zbavuj se strachu a negativních přesvědčení.

Deprese nebo pocity prázdnoty: Vyjadřuj své pocity.Jejich potlačování vyvolává depresi.Snaž se žít v  v pravdě.To,co myslíš i říkej a co říkáš i konej.

Zmatenost: Nespoléhej se na rady zvenčí.Naslouchej svému nitru.Vypni rádio i televizi a nečti noviny.Ponoř se do sebe a hledej odpovědi uvnitř sebe sama.

Moji milí,tělo je chrámem duše.Jako k takovému je potřeba k němu přistupovat s obrovskou úctou a pokorou.Jeden z prvních kroků k osobní transformaci je ochota začít mít rád sama sebe.Vydat se cestou lásky.Uvědomovat si potíže a řešit je – ovšem ne z pozice strachu.

Díky zvýšeným frekvencím,které k nám proudí,může v nás a kolem nás vypuknout dočasný chaos.Jedná se ale o přirozený proces a chaos je ve skutečnosti naším přítelem.Oznamuje totiž příchod něčeho nového.

Jak já to vnímám … je to za odměnu tady v této době být.A tak si toho važme a hlavně využijme tu vzácnou příležitost a udělejme pro vyvázání se z Matrixu opravdu vše.

K tomu nám dopomáhej Bůh skrze Světlo naší duše!

S láskou

Vaše Sofie

____________________________________________________________________________________________________________________________

Jak jistě vidíte, je to článek který nikoho nestraší a naopak ukazuje co dělat! Samozřejmě to není úplný návod co a jak dělat při příznacích, ale ukazuje jeden z aspektů vnitřního nastavení a vnitřních postojů, když nejsou v souladu se zákony stvoření a tedy co je potřeba napravit. Minimálně jsou to základní okruhy, ze kterých můžeme vyvozovat sami podle svých podmínek žití, kde a čím se míjíme proti tomu co bychom měli dělat a čím bychom měli být.

LK

 

Diskusní téma: Starověké hvězdářství - Úvod

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.