O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Ze srdce Nové Země - Energie na říjen 2011

27.10.2011 05:54

Ze srdce Nové Země - Energie na říjen 2011

Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 26 Říjen 2011 13:18
Konec velkého cyklu, začátek nového
Naše srdce se stávají interdimenzionálními branami

Milí přátelé, spřízněné duše...hlásím se po delší odmlce, tentokrát ze srdce Nové Země. Ano, ze srdce. Už nejsme na břehu. Jsme uvnitř Nové Země, v jejím srdci. A přes naše srdce jsme také propojeni s Novou Zemí. Doslova, neseme si Novou Zemi ve svých srdcích. A naše srdce se otevírají, aby se mohly stát interdimenzionálními branami. Události a situace v našich životech nás teď vedou k otevření a následování našich srdcí. A tam, kde cítíme bolest, je ještě potřeba něco očistit a pochopit.

Letošní rok byl už od začátku poměrně náročný a ještě nás čekají další zkoušky. Někdy mám pocit, jako by nás "nahoře" zkoušeli, zda to myslíme vážně. V loňském roce jsme se probudili a měli jsme poměrně dost času, abychom se ROZHODLI. Jak a co chceme žít a vyjadřovat. Co chceme ve svém životě mít a co už ne. Co chceme tvořit...

Po tom loňském PROBUZENÍ či ZNOVUZROZENÍ jsme museli letos hodně rychle VYRŮST a DOSPĚT. Převzít zodpovědnost za svoje životy. Nevymlouvat se na to či ono, už nám to fakt neprojde. Ufff..

Čas mění svoji kvalitu, zrychluje či zhušťuje, nebo se možná roztahuje a jinak tvaruje...kdo ví. Jdeme do finále!!! Události a změny přicházejí v tak rychlém sledu, jako nikdy před tím. Jde to ve vlnách a nám nezbývá než plout v jejich rytmu, pokud se nechceme věčně jen "plácat" dole u dna či "topit" pod hladinou. Jen k tomu kormidlu nám nikdo nedal návod. Asi "zapomněli".

A taky nikdo nám neřekl, že to bude tak náročné, že? Nikdo nám neřekl, že to bude i bolet. Nikdo nám neřekl, že se budeme muset mnohého vzdát.

No, mezi námi...asi je to tak lepší. Kdo ví, jestli bychom se do toho pustili? Tak nějak mimoděk se mi vybavuje moje oblíbená věta, která několikrát zazněla z úst malého chlapečka ve starém filmu Knoflíková válka: "Kdyby sem to byl věděl, tak by sem SEM nechodil...". Tak tuto větu a její různé variace jsem si v poslední době opakovala mnohokrát. Teď už čím dál tím častěji s úsměvem.

Poslední měsíce byly poměrně "výživné" a daly nám hodně zabrat. Ale stálo to za to, že? Hodně jsme toho odložili, pochopili, zbavili se iluzí, strachů...našli sílu, odvahu...Udělali kroky, ke kterým bychom se dřív neodvážili...(no, upřímně, někdy nám nic jiného nezbývalo).

A teď před námi stojí další zkoušky.

Některé věci nejdou tak, jak bychom si přáli. Občas "zadrhávají", hlavně tam, kde "lpíme" na něčem. Ať už na určitém výsledku, představách, někom nebo třeba jen na tom minulém, co se nám nechce pustit.

Nacházíme se v jakémsi koridoru či tunelu mezi dvěma realitami. To staré už "nevidíme"" nebo na nás už nereaguje - a to nové ještě taky nevidíme. Procházíme úsekem, kde selhává i starý způsob navigace.

Uzavírá se jeden velký cyklus a vstupujeme do nového. Jsme na přelomu věků. Zrodili jsme se do této doby, abychom tu TVOŘILI. Co vlastně? Mimo jiné - vědomě a naplno své životy a novou vyšší realitu.

Pojďme do toho společně. Záleží na každém z nás. Znovu opakuji, že tvoříme nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Což vyžaduje naši opravdovost a schopnost přijmout zodpovědnost za to, co tvoříme. A také odvahu - udělat to co cítíme a stát si za tím.

Do konce tohoto roku nás čeká ještě několik velmi silných energetických bran a ty nejvýznamnější z nich už za pár dní.

Novoluní ve Štíru 26. 10. odstartuje velmi silnou energetickou vlnu. Povede nás hluboko, možná k porozumění cyklu zrození, života, smrti a znovuzrození. Velmi intenzivní spojení plutonské a martovské energie nám nabídne k prozkoumání ještě dosud neobjevené části sebe sama a pomůže vynést na povrch další informace z našeho nevědomí. Pokud se odevzdáme tomuto procesu, můžeme se během této brány posunout do vyšší kvality Štíra, což je Orel. Tato vyšší kvalita sebou přináší moudrost a schopnost nadhledu.

A stále ještě pod vlivem Slunce i Luny ve Štíru, pod vládou Vody a Ohně (nebo také Ledu a Ohně) se dostáváme k velmi silné energetické bráně 28. 10. 2011. Tato energetická brána je spojena s dokončením velkého cyklu podle Mayského kalendáře. Konec jednoho cyklu, začátek nového. Jako by už energie Novoluní napovídala, co dostaneme do začátku sebou na příští období. Sílu ke změnám, porozumění skrze prožitou bolest, moudrost, kvantové myšlení, transformaci, prohloubení instinktů...

Měla jsem velmi zvláštní vizi. Až projdeme bránou 28. 10. 2011, jako by se vše kolem zpomalilo a skoro zastavilo. Jako by na chvíli čas přestal existovat. Dostaneme se do velmi zvláštního prostoru -  jakéhosi koridoru, který nás povede do jiné úrovně. Budeme mít možnost se přeladit a "přeposkládat", než znovu vykročíme dál. K nejvýznamnější a nejsilnější energetické bráně tohoto roku 11. 11. 2011.

Tuto energetickou bránu začne otevírat Úplněk 10. 11. s Lunou v Býku a Sluncem ve Štíru. Živel Země se setkává s kombinací Vody a Ohně. Jako by setkání a spojení dvou zdánlivě neslučitelných prvků a energií v době předchozího Novoluní a brány 28.10. 2011, kdy dochází ke spojení a sloučení protikladů a skrze alchymický proces vzniká a rodí se třetí prvek - přichází na svět něco Nového, co se během tohoto Úplňku a brány 11. 11. 2011 skrze zemský živel může již skutečně zrodit a manifestovat naplno i zde na Zemi. Alchymie spojení protikladů nás vede do středu - do srdce. Energie našeho srdce se projevuje v toroidálním tvaru, tedy rotuje podobně jako Galaktický střed. Naše srdce se v tomto velkém období stávají intergalaktickými branami. Kam nás dovedou a zda se odhodláme vstoupit, to záleží na každém z nás.

Přes Úplněk tedy vstoupíme do nejsilnější energetické brány tohoto roku 11/11/11. Tato brána otevře další průchody do vyšších dimenzí a aktivuje mnoho energetických míst po celé planetě. V tento den se také odemkne časový zámek, který aktivuje další z devíti velkých Atlantských krystalů (viz starší článek Atlantské krystaly).

Příliv světla přicházející touto branou na Zemi přinese velmi výrazné energetické změny. Trojitá vibrace mistrovského čísla 11 spustí celou řadu energetických procesů. Na příliv energie přicházející touto branou čekalo lidstvo dlouhá tisíciletí. Mistrovské duše inkarnované zde na Zemi pod vibracemi čísel 11, 22 a 33 byly během tohoto života i během minulých inkarnací připravovány pro svůj úkol - udržet energii přicházející branou a pomoci jí stabilizovat a ukotvit v těle planety Země a hlavně v jejím srdci.

Tento den se po celé planetě budou za tímto účelem setkávat a spojovat skupiny lidí. Každý z nás se může svou účastí a vědomým zapojením aktivně podílet na procesu vzestupu a transfomace. Záleží na nás všech, co si společně vytvoříme.

Můžete se připojit k setkání v Praze na Vyšehradě. Na tomto energeticky silném a významném místě se v tento den sejdeme, abychom se opět spojili v srdcích. Můžete se připojit i na dálku, jste vítáni.

Přeji nám všem do příštích dní dostatek moudrosti, lásky, odvahy a šťastnou cestu skrze naše srdce.

Ze srdce Nové Země s láskou zdraví Miriam

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičova. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené  a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

 

Diskusní téma: Ze srdce Nové Země - Energie na říjen 2011

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.