O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Zlatá dušička a Anjelska.sk aktuálně

11.06.2011 18:56

 

z https://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

 

9.6.2011

Vzpomeňte si, probuďte se

Mnohým se v tyto dny zřetelně uleví. Síla energií, která působí, sebou také odnese mnoho negativního a silná očista bude provedena u mnohých. Současný stav vědomí na Zemi však ještě nedosahuje potřebného potenciálu. Mnozí stále zůstávají ve svých starých myšlenkách, nechtějí se vzdát. Proto zde působí mnoho bytostí, které pomáhají. Ale nejenom tyto bytosti. Jsou zde také bytosti temna, které své působení také zesilují. Každému je dána možnost volby, každý je strůjcem svého života. Dávejte pozor na vlivy kolem sebe a věřte svému srdci, neboť to je vaším průvodcem na cestě vzestupu. Nový život se probouzí a mnozí stále spí. Nechtějí vstát do nového světa, nechtějí se pustit. Bojí se, protože nevěří. Mnozí tato slova odsoudí, avšak mnozí s nimi budou souznít. Čas se chýlí a je potřeba pracovat. Staňte se milujícími a pomáhejte ostatním. V této době se vše daleko rychleji vrací. Realita se formuje každým okamžikem a vaše myšlenky formují to, co budete prožívat. Nebuďte každý sám za sebe, ale žijte všichni jako jeden. Mnohé se změní během okamžiku a každý si vybere. Zda pochopit a jít dále anebo zůstat a zbavit se na dlouho možnosti prospěšné změny. Situace kolem se zostřují a dále budou. Nedovolujte toto. Děje se pouze to, co svými myšlenkami a činy dovolíte. Dnešní dny mají velice silný potenciál. Jsou velice silné i v tom, že materializace probíhá velmi rychle. Proto se zbavte strachu a myslete na to, co byste chtěli. Pokud to budou světlé myšlenky, velice brzy se dočkáte úspěchu. Temné myšlenky vás svedou na scestí. Ale vy to nepoznáte, až teprve tehdy, když bude pozdě.  Stále čekáte na informace a mnoho jich dostáváte. Ale vnímáte je vůbec? Konáte podle nich? Anebo pouze proletí vaší myslí a zde nic po sobě nezanechají? Buďte skromní a mějte pokoru. Sami pocítíte, jak vás to povznáší. S láskou se probouzejte, s láskou choďte spát. Vy tvoříte tento svět, zasaďte se o to, ať je co nejkrásnější a protknutý láskou. Je zde možno říci, co všechno se kolem děje. Ale koho to zajímá, když má starosti se svou prací, s bydlením anebo s penězi? Ale jednou jste tady a přišli jste sem z nějakého důvodu. Nezahoďte svou příležitost. To, co žijete, je pouze iluze. Skutečnost je jiná. Málokdo z vás ji vidí. Kéž byste prohlédli a rozhlédli se kolem sebe. To byste byli překvapeni. Každý z vás je uvnitř čistá duše. Jste spojeni. A zůstanete spojeni. Vzpomeňte si, probuďte se. Maytreia

 

 

 

z https://www.anjelska.sk/

 

11.6.2011 - V galerii Féva sú vložené dnešné aktuálne kódy týkajúce sa prechodu 4. dimenziou.


10.6.2011 - Ticho Srdca a tanec v duši. Uvoľnené posledné z posledného pred veľkou zmenou. Prebieha plná príprava na prechod 4. dimenziou. Využite prosím čas na urýchlené uvoľnenie všetkého potrebného. Pozorujte a nezapájajte svoje vnímanie do ničoho negatívneho ak je to možné. Mandala č. 115 - Mechanizmus prechodu do Jednoty/5D. 


9.6.2011 - Boli uvoľnené posledné záťaže z mužského ega. Padajú posledné závoje a hry duality. Čistenia vždy vyvolávajú reakciu ega, preto prosím sústreďte sa na svoje Srdce, je kľučom ku Všetkému, čo Je. Planetárne sa blížime k presunu cez membránu na prechod cez 4D. Začnú sa objavovať znamenia na Nebi. Je dôležité zostať skoncentrovaný v sebe a len pozorovať s nadhľadom Všetko čo sa deje. Mandala č. 114 - Prienik Svetla na Novú Zem, oddelenie starého od nového ( v 3D sa to prejavuje ako slnečná erupcia) Slnko vymazáva všetko 3D na starej Zemi. Pribudla nová galéria Féva, s nádhernými obrazmi - Svetelnými kódmi pre nás. (tieto kódy rovnako ako mandaly cez vaše oči do vás načítavajú najnovšie svetelné informácie a vibrácie Svetla, stačí sa len pozrieť )


8.6.2011 - Prebieha plné harmonizovanie žensko-mužských energií do Jednoty. Začala plná očista Matky Zem, je potrebné pustiť staré, odpútať sa od hmoty, uvoľniť sa a dôverovať, pretože všetko čo sa deje je pod najvyššou ochranou Svetla a bolo "naplánované". V sekcii Féva nájdete nový odkaz pre nás.


7.6.2011 - Boli vymazané záznamy pochybovania a spochybňovania vo Všetkom, čo Je. Dôvera, dôvera, dôvera. Len Láska a Srdce sú kľúčom k Jednote. Mandala č. 113 - Hviezda Novej Zeme.

 

 

 

Diskusní téma: Zlatá dušička a Anjelska.sk aktuálně

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.