O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Zlaté rezervy templářů zachrání svět ?

07.11.2010 18:08

 Tajný řád templářů učinil šokující nabídku k záchraně světa

 

Sorcha Faal, 7. listopadu 2010
Překlad: Orgonet
 
Vedení ruské zahraniční vojenské výzvědné služby (GRU) podalo premíéru Putinovi a prezidentu Medvěděvovi jedno z nejneuvěřitelnějších hlášení, jaké jsme kdy četli. Zpráva potvrdila, že nejtajnější světová organizace na světě kontaktovala lorda Jamese of Blackheatha https://www.theyworkforyou.com/peer/lord_james_of_blackheath ze Spojeného království a učinila mu šokující nabídku k záchraně globální ekonomiky pomocí vlastních zásob zlata, o nichž se říká, že „je ho více, než kdy bylo v historii světa vykopáno.“
 
Podle této zprávy „zástupci“ tajného řádu Chudých rytířů Krista a Šalamounova chrámu https://en.wikipedia.org/wiki/Knights_Templar , https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%A1d_templ%C3%A1%C5%99%C5%AF , jinak známí jako Templáři, kontaktovali lorda Jamese letos v dubnu, což je zřejmě první jejich kontakt se světem od doby, kdy byl zánik jejich řádu nařízen papežem Klementem v r. 1312. https://en.wikipedia.org/wiki/Pope_Clement_V
 
Po tomto rozpadu a poté, co Vatikán popravil většinu vůdců řádu, řád templářů, se jejich tajemství a nesmírné bohatství ztratilo v mlhách historie za příliš mnoha legendami, kterých je více, než se dá zmínit v jednom článku. Důkazy však nasvědčují, že uprchli do Nového Světa https://www.beliefnet.com/Entertainment/Movies/The-Da-Vinci-Code/The-Secret-History-Of-The-Knights-Templar-In-America.aspx a vytvořili Spojené státy americké, aby se mohli chránit před „organizovaným“ náboženstvím, zejména katolickou církví. 
 
V jedné takové legendě o rytířích templářích můžeme číst:
Tento středověký mnišský řád se tvářil, že je součástí církve a oddaní křesťané. Avšak ve skutečnosti tomu bylo jinak. Ano, byl to mnišský řád, byl schválen papežem, a byl skutečně nezávislý na veškerých civilních i církevních autoritách, a přes svého velkého mistra byl odpovědný jen a pouze papeži. Ale ve skutečnosti byl založen skupinou rodin, které měly velmi odlišné a velmi kacířské názory na Krista a jeho učení. Toto učení udrželi v tajnosti po dalších 1 100 let a konspirovali, aby vytvořili protiváhu moci církve." https://www.beliefnet.com/Entertainment/Movies/The-Da-Vinci-Code/The-Secret-History-Of-The-Knights-Templar-In-America.aspx
 
Dalším důkazem, že templáři uprchli do Ameriky, je starý Kensingtonský runový kámen https://en.wikipedia.org/wiki/Kensington_Runestone nalezený v Minnesotě r. 1989, který je spjat https://westfordknight.blogspot.com/ s tajemnou Newportovou věží na Rhode Islandu https://en.wikipedia.org/wiki/Newport_Tower_(Rhode_Island)  která je nejstarší kamennou stavbou ve Spojených státech a říká se o ní, že je jedním z nejstarších templářských chrámů mimo Skotsko, a dává si nárok na větší část Severní Ameriky.
 
Vzestup řádu templářů k moci v Americe byl urychlen r. 1693, kdy byla založena Kolej Viléma a Marie ve Virginii https://en.wikipedia.org/wiki/The_College_of_William_%26_Mary listinou vydanou králem Vilémem III. a královnou Marií II., a která učila „stará tajemství“ tohoto řádu rozsáhlou většinu těch, kteří jsou dnes zvání Zakládající otcové https://en.wikipedia.org/wiki/Founding_Fathers_of_the_United_States Spojených států, včetně Thomase Jeffersona a 16 signatářů Prohlášení nezávislosti.
 
Královna Marie II. https://en.wikipedia.org/wiki/Mary_II_of_England (1662-1694) prý byla horlivou podpůrkyní řádu templářů (pokud ne přímo členkou) a vládla jako protestantka po svržení jejího římskokatolického otce Jakuba II. a VII. https://en.wikipedia.org/wiki/James_II_of_England (1633-1701) ve Slavné revoluci r. 1688, https://en.wikipedia.org/wiki/Glorious_Revolution  která zaručila všem britským poddaným poprvé v historii jejich Listinu svobod, která byla o století později dána též americkému lidu. https://en.wikipedia.org/wiki/Glorious_Revolution#The_Bill_of_Rights
 
Od tohoto „nového“ počátku řádu templářů v USA, jak pokračuje zpráva, s ním bylo přímo spjato 14 amerických prezidentů https://www.mastermason.com/wilmettepark/pres.html tím, že byli členy organizace v Americe označované jako Masons (Zednáři), včetně prvního prezidenta George Washingtona.
 
Templářský řád se spokojil po dobu dvou a půl století tím, že operoval za scénou moci ve Spojených státech, a byl velice obávaný, jak ukazuje projev 26. prezidenta Theodora Roosevelta: „Za viditelnou vládou sedí na trůně neviditelná vláda, která nemá vůči lidu loyalitu, ani odpovědnost vůči němu, ani není jím uznána.“. https://www.brainyquote.com/quotes/authors/t/theodore_roosevelt.html
 
28. prezident USA, WOOdrow Wilson, řekl: „Od té doby, co jsem vstoupil do politiky, mnoho lidí mi soukromě svěřilo své názory. Někteří z největších mužů v USA, na poli obchodu a průmyslu, se bojí někoho, bojí se něčeho. Vědí, že někde je síla, která je tak organizovaná, tak rafinovaná, tak pozorná, tak provázaná, tak kompletní, tak všepronikající, že sotva šeptali, když o ní mluvili.https://quotes.liberty-tree.ca/quote/woodrow_wilson_quote_b249
 
Avšak letos v dubnu bylo staletí trvající mlčení templářského řádu náhle prolomeno, když jejich „mluvčí“ Jonathan Stuart Leibowitz https://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart měl výjimečnou a tajnou schůzku https://www.bloomberg.com/news/2010-11-04/geithner-visited-jon-stewart-last-april-to-talk-about-economy-not-comedy.html s americkým státním pokladníkem Timothy Geithnerem, kde řekl, že jeho řád je připraven „uvolnit“ své bohatství odhadované na více než 980 triliónů dolarů „na záchranu světa před sebou samým“. (Pozn. redakce Rahunty : správně má jít spíše o číslo 980 biliónů dolarů, neboť  americký trilion = český bilión, am. bilión = česká miliarda. miliarda se v angličtině téměř nepoužívá. Pro představu jak tato čísla vypadají ve 100 USD bankovkách se můžete podívat zde : https://www.pagetutor.com/trillion/index.html )
 
Je důležité poznamenat, že Jonathan Leibowitz, vedle toho, že studoval na Templářské koleji ve Virgínii https://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart#Early_life , a jeho bratr Larry Leibowitz https://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart#Early_life je jedním z nejdůležitějších mužů Ameriky, protože je hlavní operační šéf newyorské burzy, byl nedávno nazván nejvlivnějším mužem USA https://thecelebritycafe.com/feature/askmencom-ranked-most-influential-men-2010-jon-stewart-tops-list-10-26-2010 , pod svým jménem Jon Stewart, a vystupuje v programu falešných zpráv the Daily Show. 
 
Zpráva dále uvádí, že to, o čem Leibowitz (Stuart) řekl mocné elitě v Americe během své schůzky se státním americkým pokladníkem Geithnerem, je možno postřehnout v bezprecedentní řeči pronesené 1. listopadu 2010 https://www.youtube.com/watch?v=QaA-5_IjkeE&feature=related  v britské Sněmovně lordů lordem Jamesem of Blackheath, v níž tvrdí, že byl „osloven“ tajnou organizací, kterou nazývá „Nadace X“, která nabídla Spojenému království eliminovat celý státní dluh v akci, podle nich určené k tomu, aby chránili své rozsáhlé bohatství tím, že ochrání celou globální ekonomiku. 
 
Lord Blackheath dále prohlásil, že tajemná „Nadace X“ je připravena použít své rozsáhlé peněžní rezervy k tomu, aby provedla tento šokující skutek, což , jak tvrdí, je založeno na jejich vlastních zlatých rezervách od r. 1920 v hodnotě větší, než vše, co kdy bylo vykopáno v celé historii Země. V interview ve Sky News https://www.youtube.com/watch?v=1aWTsxSOTDA&feature=player_embedded#!  v minulém týdnu řekl lord Blackheath, že jeho pátrání po tajemné organizaci „Nadace X“ ukazuje, že všechna jejich prohlášení jsou pravdivá. 
 
Avšak britská vláda překvapivě odmítla tuto bezprecedentní nabídku https://www.zdnet.co.uk/blogs/communication-breakdown-10000030/treasury-has-decided-not-to-pursue-22bn-foundation-x-proposal-10020975/  na eliminaci státního dluhu, aniž k tomu podala další komentáře. 
 
Zpráva neříká, jaké budou další kroky, které podnikne „Nadace X“, když templáři ovládající Ameriku byli ignorování britskou vládou, přimykající se těsněji k římskokatolické církvi.
 
Ale je třeba říci, že moc templářů, která se dnes vynořuje v našem světě, nelze v žádném případě podceňovat. Jak ukazuje dlouhá historie, mají zejména schopnost změnit vše, co je třeba, pro účel ochrany sebe a lidského rodu, který ochraňují podle přísahy svého řadu „za každou cenu“.
 
 
Český překlad převzat z https://orgo-net.blogspot.com
 

 

Diskusní téma: Zlaté rezervy templářů zachrání svět ?

Datum: 27.02.2021

Vložil: Elops

Titulek: Severance


Learning is also a significant part rebuilding your entire life.Get ideas that will assist you to proceed outside of this phase.
https://free-divorce-advice.com/arkansas/what-percent-of-first-marriages-in-the-united-states-end-in-divorce-within-10-years/

Datum: 07.11.2010

Vložil: LK

Titulek: pomoc nebo další eskalace?

Normálně se k některým věcem zásadně nevyjadřuji a především v ekonomické oblasti. Tato zpráva mne docela překvapila, protože docela vím co se děje na nestandartních monetárních a komoditních trzích, především v obchodech se zlatem. Proto informace na tzv. alarmistických serverech mne vždycky rozesmávaly. Tato info však je velice závažná, buď je naznačován velice prudký pád cen zlata a nebo je to poslední fáze uchopení moci nad celým světem. Je zde vlastně naznačeno, že si umějí vyrobit zlata kolik chtějí a tím naprosto dokonale zlomit jakýkoliv odpor ze strany jednotlivých intervencí jak v komoditách, tak především v oblasti monetárních operací, tedy národních měn. Je zajímavé, že je zde snaha prodat/vyměnit superobrovské množství hlavních měn (USD,Euro) za realatitvně bezvýznamné měny. Podle našich informací, čeká se krach bankovního sektoru ve světě na podzim roku 2011. Proto mne tento bezprecedentní krok templářů překvapil, protože se něco očekává, o čem tito opravdoví zasvěcenci skutečně vědí. V každém případě se nijak ekonomicky neplašte, vemte obyčejný a logický rozum do hrsti a podle toho jednejte. Vše v klidu a rozvážně. Spíše pozorujte co se děje a pokud se vám nebude cokoliv jevit jako dobré, posílejte tímto směrem energii Světla a Lásky, které vše harmonizují a prosvětluje zdroje impulsů paniky a strachu. Skutečné bohatství máte v sobě a o něj nemůžete přijít, pokud jej sami nepromrháte svým chováním. Majetek není nic jen prostředek a nástroj k ochočování lidí. Takže nelpěte prosím na hmotě a majetku z hmoty tvořeného, ale budujte urychleně v každém okamžiku, vnitřní bohatství a krásu v podobě Čistoty,Vznešenosti a opravdové Lásky....

Datum: 07.11.2010

Vložil: Antiquus

Titulek: Re: pomoc nebo další eskalace?

Děkuji panu Luďkovi za vložení článku, ale hlavně za komentář pod tímto. Cítím a vím také, že je nutno mít více než 51% orientaci pro službu druhým v této krásné a velmi důležité době vrcholící Transformace. Jestliže se rozhodneme přijmout zodpovědnost za každý moment prožívání a tím velice posilníme svůj "postup", tak žijme Srdcem a od Srdce, vězme že jsme Jedním a elementárním učením všech rovin našeho , ale nejen našeho bytí je Jednota, Láska, Světlo a Radost. Vše ostatní je nepodstatné a spočívající na dalších místech.
Naprosto souzním s Vaším komentářem pod článkem.
Zdravím Vás A.

Datum: 08.11.2010

Vložil: LK pro pana A.

Titulek: Re: Re: pomoc nebo další eskalace?

Nechci se chlubit cizím peřím a sbírát pochvaly, které mi nepatří :-), takže musím říci, že kolega Pavel N. po dohodě začal překládat článek ze Sorcha Fall. Když prověřoval průběžně některé odkazy z článku, narazil již na přeložený článek na www.OrgoNet.cz, a tak po společné domluvě raději převzal již přeložené :-). Tuto informaci považujeme oba dva za zásadní a proto jsem porušil svůj vlastní zákaz psát o ekonomických událostech, ale toto je informace takového významu, že bylo by nepatřičné o tom mlčet....!!! Čekají nás asi překvapivé události, kdy se začala odhrnovat opona po tisíciletí a staletí zatažená. Dělám vše ve své praxi, aby události byli pozitivní a bez šokové terapie. To může každá lidská bytost, která z upřímného Srdce pracuje na sobě a pro své bližní.