O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Zvukový balíček 6 - (Ledviny a Močový Měchýř - podle Barbary Romanowské)

04.02.2011 09:40

Vážení čtenáři a čtenářky , zařazuji do seznamu zvukových balíčku nejen  videa-zvuky pro nemoci, ale i zvuky pro vyladění orgánů v našem těle.Paní Barbara je velice známou polskou muzikoterapeutkou a mohu osobně potvrdit, že její zvuky opravdu působí znatelně po krátké chvíli. Doporučuji tedy tyto zvuky používat podle potřeby a to tak, že reproduktor nebo sluchátka přiložte buď přímo na orgán (místo orgánu) a nebo jeho těsné blízkosti. Dále naplňte příslušný orgán odpovídající  živlovou energií  anebo životní energií (ŽE).

a) nejprve orgán prodýcháme (do orgánu vdechujeme čistou energií příslušného živlu a nebo ŽE, výdechem odvádíme vše nečisté a opotřebované (plastická představa je velice žádoucí)... počet nádechů a výdechů by neměl překročit 7-9x...!!!

b) po tomto prodýchání, následuje dynamizace příslušné energie do orgánu, který si představíme buď jako dutý a nebo jako velikými  dutými prostory mezi atomy a molekulami. Začneme vdechovat plným nádechem energie (vše je imaginativně  s normálním dechem můžeme sdílet rytmus nádech /výdech!!!) do vnitřního prostoru orgánu a prazdným výdechem se dostaneme do stavu opětovného plného nádechu příslušné energie. Takto kumulujeme příslušnou energii v orgánu až doslova svítí v naší představě odpovídající barvou příslušné energie (po několika cvičeních to není jen představa, ale opravdové zářivé světlo, které příslušný orgán posílí a zpevní pro jeho skutečnou funkci. Osobně doporučuji se naučit doplnit energii příslušnou k orgánu podle živlů a pak naplnit a dynamizovat ŽE, která doplní a zkvalitní vnitřní čchi orgánu, ale také doplní částečně i příslušný živel...!!!

c) do dynamizovaného orgánu vložíme své přání představu co by se mělo stát z hlediska obnovení a harmonizování funkcí (zde doporučuji se podívat na naše články z TČM, kde jsou popsány základní funkce příslušných orgánů). Připomínám, že orgán je vždy ve 3.D, takže měli bychom určit konkrétní čas realizace svého přání...!!!

  

Zde je příslušný zvukový baliček v podobě videa:

https://www.rahunta.cz/news/tradicni-cinska-medicina-v-souvislostech-7a-dil-ledviny-/

https://www.rahunta.cz/news/tradicni-cinska-medicina-v-souvislostech-7b-dil-ledviny-/

 

 

Jeho párovým orgánem je Močový Měchýř:

https://www.rahunta.cz/news/tradicni-cinska-medicina-v-souvislostech-8-dil-mocovy-mechyr-/

 

 

Přeji vám, ať jsou tyto zvukové balíčky pro vás přínosem...

LK

 

Diskusní téma: Zvukový balíček 6 - (Ledviny a Močový Měchýř - podle Barbary Romanowské)

Datum: 04.02.2011

Vložil: zdeněk49

Titulek: dotaz

Zdravím tvůrce. Na videu zvukového balíčku je uvozující text s návodem pro příslušné dvě hodiny. Mám prosbu. Nemáte ke stažení tyto krátké texty pro celý cyklus 24 hodin? Děkuji.

Datum: 04.02.2011

Vložil: LK pro Zdeněk49

Titulek: Re: dotaz

text naleznete na těchto stránkách: https://zivotni-energie.cz/organove-hodiny-dle-cinske-mediciny.html
dále zde je ke stažení pdf. https://files.rahunta.cz/200000191-13fcc14f64/ORG%C3%81NOV%C3%89%20HODINY.pdf ... zde jsou základy O.H., dále ve studijních materiálech jsou další konkrétní pdf. k jednotlivým orgánům např.
https://files.rahunta.cz/200000192-8efc38ff66/Meridi%C3%A1n%20jater%20a%20%C5%BElu%C4%8Dn%C3%ADku%20v%20OH.pdf ...atd.
Snad vám to pomohlo :-)