O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Řád Učitelů Lyricus - Žák a Učitel - Rozprava 1.

09.11.2010 08:05

Vážení čtenáři a čtenářky, rozhodli jsme se zveřejnit část textů ze stránek těch, kteří si říkají "Řád Učitelů Lyricus", jejich texty jsou více než zajímavé. Doporučuji si je přečíst a udělat si své závěry z toho, co se dozvíte. Na konci zveřejňování těchto Rozprav chceme v jednom článku přiblížit náš náhled na dané texty.

 

 

Zde na tomto místě se původně nacházel text "Řádu Učitelů Lyricus - Žák a Učitel - Rozprava 1".

Byli jsem však požádáni o stažení textu - viz

 

Co se to děje? - 23 ( Stažení textu Lyricus a vše kolem)


Diskusní téma: Řád Učitelů Lyricus - Žák a Učitel - Rozprava 1.

Datum: 10.11.2010

Vložil: Zbyněk P.

Titulek: Prožitek Navigátora Celistvosti

Je-li v nás božská jistkra našeho vnitřního já, a jsou-li v nás zabudovány zábrany, aby nám zabránili prožívat toto ono naše vnitřní božské já, potom, není zde náhodou narážka na Ráj a Stromy vědění? Osobně mám silný dojem, že ano. A jestliže ano, potom by ale bylo vše naopak, tedy, že v ráji jsme v tomto stavu, ve kterém se nyní vynacházíme (tedy v těle hmotném) a je nám zabraňováno, abychom se dostali do stavu božského, tedy začli prožívat své vnitřní já, nebo-li stali se součástí oné božské jiskry v nás, onoho vnitřního božského já? Přeji hezký den. Zbyněk P.

Datum: 10.11.2010

Vložil: LK pro pana Zbyňka

Titulek: Re: Prožitek Navigátora Celistvosti

Dobrý večer, zkuste se podívat na rozbor této Rozpravy zveřejněnou dnes. Mějte se pěkně a pěkný večer přeji.LK

Datum: 09.11.2010

Vložil: sc

Titulek: komunikovat a i spolužít...

...si to predstavujete nejako moc ruzovo; len aby aj ich skutocnym zamerom bolo spoluzit a nie otrocit, ako v minulosti

Datum: 09.11.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: komunikovat a i spolužít...

No, myslím že to nevidím růžově :-), nevzdávají se a když nedosáhnou co chtějí(a nedosáhnou z určitého důvodu) budou chtít alespoň zachovat status quo. Nevím jak vy, ale já mám raději své protivníky pod kontrolou, to znamená že o nich vím a snažím se je nejprve pochopit, než budu muset popřípadě provést radikální řez. Dopředu však někoho odsoudit je spíš ukázka vlastní nevědomosti a strachu z neznáma.... :-)

Datum: 09.11.2010

Vložil: sc

Titulek: Re: Re: komunikovat a i spolužít...

.... alebo jednoducho prezieravosti, nevkrocis dvakrat do tej istej rieky a pouc sa radsej z chyb inych ako na sebe ... :)

Datum: 09.11.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Re: Re: komunikovat a i spolužít...

No dobře, tak speciálně vy to M. nečtěte (prozíravě) úsměv.... je to v pořádku vybírejte si co je vhodné a bezpečné pro vás, na tom není nic špatného :-). Mějte se pěkně....

Datum: 09.11.2010

Vložil: sc

Titulek: anunaci v prevleku

v minulosti som sa stretla s nazorom, ze ucitelsky rad Lyricus su v skutocnosti anunaci v maskovani; tak neviem...

Datum: 09.11.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: anunaci v prevleku

Trochu jste předběhla (viz to co jsem psal ve svém úvodu) :-), ale když už jste to téma naznačila už nyní tak asi takto: Podle mne to jsou skutečně Oni, proto jsem to k nám dal, protože v cca 85-92% je v těchto pravda jako celek. Ono to je v podstatě 100% pravda, jen každý si přináší svůj záměr a své cíle. Osobně jsem je poznal podle sedmičkového systému, způsobu předávání informací, z jazyka v hudbě a čekáním na posledního ze sedmi. Přesto že jsou to oni, je možné z nich čerpat mnoho informací a srovnávat se svými poznatky a vjemy. Dále ne všichní z Lunární vývojové vlny, kam Anunnaki patři musí být negativní, tak jako v Zemské vývojové vlně nejsou všichni lidé stejně vyvinutí. I oni se učí. Není potřeba se bát žádného z vesmírných národů, připravujme se naopak na setkání s nimi. Čim více budeme o nich vědět, jak myslí, jak se vyvíjeli a vyvíjí, jak jednají atd. tak budeme snadněji s nimi moci komunikovat a i spolužít.
Buďme beze strachu, ikdyž není na škodu být opatrní kdo co nám přináši. Od toho je pak diskuse, kde můžeme probrat co je přínosná a co zavádějící informace. Mějte se pěkně a krásný slunečný den přeji vám a vůbec všem :-)