O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Mikrokosmické komunikační spojení na úrovní Vědomí

Datum: 29.05.2010

Vložil: JanaTop

Titulek: Chybí obrázek

Chybí obrázek u článku

Mikrokosmické komunikační spojení na úrovní Vědomí - 10.díl

Obr.10.1. [3] - rozmístění čaker v DT

Je jen tabulička s popisky a při kopírování do wordu to udělá prázdný rámeček, tak je zřejmé, že tam mělo něco být.

Datum: 31.05.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Chybí obrázek

Podíváme se na to a popřípadě dodáme do 24h, jinak díky za upozornění.

Datum: 31.03.2010

Vložil: janko

Titulek: pozvánka

Dobrý den Luďku Kováči, na Maškárně (www.osud.cz) jsi mě dnes potěšil způsobem komunikace s Jirkou. Tak jsem se dostal na tyto stránky. Blahopřeji. A jsem rád, že existují lidi, co jsou ochotni a schopni vložit hodně práce do nějakého logického "obrazu světa" vztahů, které nás ovlivňují a které sami trošku měníme každou svou myšlenkou v okruhu, kam "dosáhneme".
Píšu proto, že za 14 dní zvu tlupu příjemných lidí na "Nadýchávání ducha Blanických rytířů" tím, že se vysápeme na kopec nad Louňovicemi. Tam ti, kdo umí, tak pomeditují. Po nějakém jídle se scházíme u nás doma, ve Vlašimi - a probíráme temata, do kterých bys asi také měl co říci. Spíš bych dokonce uvítal menší výklad toho, co je na tvých stránkách. (zkratky nevyhovují mojí paměti, ale systém a třídění se mi líbí). Připrav se ale, že ti do toho asi budu mluvit. Drze, jak jinak....
Zaujalo mě tvé vnímání písmen, obdiv k Bardonovi a schopnost jít proti "uznávaným autoritám".
Mám také dost zmapovaný prostor, ze kterého jsme během mnoha věků čerpali tvary a významy písmen a číslic. Dovedly mě k chápání světa, kde už onen stvořitel stvořitelů odchází do penze, kde si tu formu ráje nebo pekla musíme vyloupat sami. Mám na to snad i nějaké to nádobíčko, ale rád bych si ještě leckteré poznatky doplnil.
Proto by mě i mojí ženu Jitku moc potěšilo, kdybys měl zrovna čas a chuť se do Vlašimi podívat. Sjíždíme se mnozí už v pátek, ale hlavním dnem je sobota. Odpoledne míváme přednášku či polemiku nad tematy, co koho zajímají.
Snad ještě sesmolím pozvánku,...rytíři slova (= blablarytíři) musí už letos (s našimi těly, ta jejich už jsou k ničemu) začít opravovat ten bordel, který nám příroda (a naše povaha) nadělila. Sice se osobně my dva neznáme, ale to, co tady čtu, mi dává signál, že bychom s tím "sebepoznáním" něco udělat mohli.... :-)
Honza Koňas, 61 let, 603 25 63 63

Datum: 01.04.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: pozvánka

Zdravím a díky za příspěvek do diskuse a především za pozvání. Velice rád přijedu se podívat mezi Vás a popovídat si o věcech které nás zajímají a které nás nutí jít vpřed. Jestli mohu tedy poprosit o časově a místně napsanou pozvánku na náš mail zde na Rahuntě. Pokud se nic do té doby nestane, určitě rád přijedu.pak bych poslal i své tf. a skype . Měj te se/měj se pěkně LK -53 necelých :-)

Datum: 07.06.2018

Vložil: Albertwaw

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of kinds of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections received from other regions from the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal with the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations weekly will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to look at to ensure a normal prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to go for prostate examination at least once 12 months.

Datum: 24.02.2010

Vložil: Lurae

Titulek: Re: Duha, barvy, atd.

Tak jo... trošku jsem to ještě promyslela... a trošku upravila ten obrázek, je to jenom schématicky, určo by tam ještě pár kruhů mělo bejt ;-) - https://uzavrenykruh.cz/images/DuhovySchema2.png - totiž, pro mě schémata, která vedou pořád dál a dál, nebo výš a výš, nejsou tak docela úplná, abych tak řekla.. prostě musí to mít ten střed :D ... HB je podle mého jenom jeden, jde jenom o to, z jakého vibračního charakteru jej vnímáme... ale tak samozřejmě že skrze něj lze stvořit další, ale ty jsou více méně "imaginární", jako všechno stvořené...
Barvy v kabale jistě jsou jasně definované - ale dokud člověk nepochopí, proč to tak je, tak je to jenom víra, proto občas laborovat není naškodu, aspoň pak člověk získá přehled čemu se dá věřit a čemu už tolik nee...
Ale jinak s těmi barvami máte pravdu, ačkoliv bych to spíše definovala jako další "oktávu" barev... :)... prostě posun do dalšího "kruhu" blíže ke středu :D

Datum: 24.02.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Re: Duha, barvy, atd.

Nejprve Vás zdravím. Nechtěla by jste se podělit os vé zkušenosti a získané poznatky co se týká barev ve formě nějakého příspěvku- článku s obrázky, popisem a naznačením toho o co jde dál a dál.... :-) ?
HB je jen jeden pro FT, ale pokud se na to budete dívat po částech, tak v podstatě v každé částečce atomu, je HB toho kokrétního objektu...(to jen tak na okraj. To co vidíte na obrázku , to je jen něco jako Matrjošky. Jen řešíme zde pouze část HB a to jsou Ákašistické roviny-úrovně HB a knim odpovídající NB. Bude o tom v dalším dílu napsáno více. K barvám a vědění, souhlasím s Vámi, ale zároveň je pravda, že v době kdy jsem začínal, tak jsem hledal odpovídající barvy podle citu a né podle znalosti. Nebylo se o co opřít.Když už jsem si myslel, že tu barvu mám, tak jsem v meditaci obdržel skutečnou barvu a odstín. To co do té doby nefungovalo a nebo tak nějak pokřiveňě, najednou šlo samo... takže i to je pro mne forma získání přehledu čemu se dá věřit a čemu už tolik nee... smích

Datum: 25.02.2010

Vložil: Lurae

Titulek: Re: Re: Re: Duha, barvy, atd.

Tedy, zase nějaké extra informace nemám, jenom jsem se chtěla podělit o právě zjištěné zajímavosti - spíše pro inspiraci :).... ale možná když najdu vhodná slova pro plnohodnotnější vyjádření svých myšlenek, tak proč ne...
... a dál a dál ?...inu, myslím,že lze jít jen dvěma směry, od středu a nebo do středu... ať už jdete od středu kamkoliv, zároveň tím rozšíříte všechny ostatní směry (nebo můžeme říci elementy)... blbý je, když pak na to zapomenete a ve své nevědomosti se snažíte nenasytně upřednostňovat jen jeden směr, a bojovat proti druhému, to pak nebývá nic příjemného, neb pak to vyrovnání nedokážete pořádně ustát... je to pak pro dotyčného takový nekontrolovatelný (ačkoli i to je jenom součást hry).... když si to tak člověk vezme, tak nejlepší co může dělat je nalézt harmonii nejdříve sám v sobě, a pak pochopí i harmonii okolí... všechno je to pořád jenom o tom vyvažování ať už jste jakkoliv daleko, stejně když to všechno sečtěte dostanete čistou nulu - a to je podle mě to nejpodstatnější... každopádně ale cesta "končí" návratem do středu... a taky, čím blíže jste středu, tím jsou věci "jasnější"... stačí se kouknout na šíření paprsků :) ... proto se mi tak zalíbila ta spirála, co vznikla v tom mém obrázku... spirálou tak lze takhle znázornit jakýkoliv frekvence... (neměla by bejt pravotočivá ? :D )

Co je FT? ... s částečkama máte pravdu, já jen chtěla říci, že ten bod, je v konečném pohledu pořád jeden a ten samej ... :)

A jinak jsem měla na mysli laborování nejrůznějšího druhu - prostě, dokud to není pochopeno (citem i rozumem) - spíš mě tak trošku nesedla ta věta: "Osobně toto nezkoumám, protože v kabale jsou barvy jasně definované..." :D ... takže děkuji za upřesnění ;)

Datum: 26.02.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Re: Re: Re: Duha, barvy, atd.

Naprosto souhlasím s těmi dvěma pohledy, vš ostatní je jen prostor pro kulišáctví a mlácení prázdné slámy. Pokud by byl schopen vždy každý se podívat konce a ze středu, VIDĚL BY!....
Jste první a jediná kdo si všímnul toho co jsem udělal schválně pro čtenáře, jestli si toho všímnou(viz směr otáčení spirály) :-). Některém dalším díle se k tomu dostaneme s tím, jak se otáčí podélná a jak kolmá osa otáčení. Je to velicew zajímavé a hlavně to bude konečně snad jednoznačně vysvětleno, aby skončili nesmyslné debaty jak se například otáčí čakry a atd. Jsem docela zvědav na reakce těch co byli doposud za chytráky(smích)....!
FT =Fyzické tělo = CHT = Chemické Tělo a někdy může někdo použít v určitých případech i MET = Materiálně Éterické Tělo, ale je to hodně nepřesné, protože MET je vlastně FT+část ET(1.,2.,3. rovina ET)
S tím bodem to není až tak úplná pravda, ale to si ukážeme :-)

Datum: 02.03.2010

Vložil: Lurae

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Duha, barvy, atd.

No obávám se, že ti co byli za "chytráky" - pokud to nebudou chtít přijmout, tak to nepřijmou i kdyby to bylo sebejasnější...

A jinak děkuji za objasnění zkratek...

Datum: 23.02.2010

Vložil: Lurae

Titulek: Duha, barvy, atd.

Tedy jsem si přečetla Vaše články a děkuji za ně.... ovšem všimla jsem si takové zajímavosti... už v prvním díle jsem si říkala, v souvislosti s Huygensův-Fresnelův principem a těly s rovinami - kde že myslíte, že je ten hlavní nulový bod (totiž ve svých úvahách jsem brala v potaz vždy jen jeden jediný)... pokud tedy vezmu v úvahu ty vedlejší... pak vždy dva musí být jakoby v opozici (jak je pak vidět v druhém díle)... tedy když si vezmeme čakry a roviny -jejich barvy v podstatě odpovídají barvám duhy - duha je úžasná, ukazuje nám celé spektrum barev, které můžeme ve 3D vnímat...
Tak jsem si říkala - jak by asi vypadal negativ duhy ? ... myslela jsem si , že vznikne jakási osová souměrnost - barva nejvyší čakry se zamění s nejnižší atd. a střed pak bude Rahunta... takže jsem to vyzkoušela a - ono to tak úplně kupodivu není - tedy vznikne středová souměrnost... nakonec mi z toho vyšel takový vcelku zajímavý obrázek... :-) - posílám v příloze - když barvy duhy dáte do kruhu, vždycky ta co leží naproti přes střed (nulovej bod ) je inverzní... jak známo, stačí tři barvy abychom dali dohromady jakoukoliv barvu... buď červená X modrá X zelená - sčítáním barev, nebo jejich inverzí azuro X purpurová X žlutá - odčítáním od bílé... takže jsem schválně ty barvy spojila - vznikla Davidova hvězda ... je úžasný jak z toho zase vyšel ten princip trojnosti... pak jsem tam ještě přidala tu spirálu - tedy jenom naznačení snižující se vlnové délky frekvence barev- ta bílá spirála je to samé, jenom platí v inverzních barvách :D ...jakmile opíše kruh, končí hranice 3D ... pak, jak tak z různých zdrojů slýchám ve 4D pak jsou různý jiný barvy, který jsou ve 3D nepopsatelné...
Zdraví LD

Datum: 23.02.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Duha, barvy, atd.

Nejprve díky za dopísek a protože je to podle mne zajímavé i pro ostatní, tak jsem to dal do diskuse. Zrovna kolega dělá korekturu textu 3. dílu seriálu, kde tento problém řeším :-). Přesto ve skratce odpovím. Celý Mikrokosmos má tzv. HB(Hmotný Bod), což je těžiště celého těla. Tento HB má několik Ákašistických rovin(5) a jedna z nich tzv. "0" rovina Ákaši je tím NB všech NB. Takže zase z toho vyplývá, že i ostatní roviny HB mají NB, ale je to jiný frekvnční(vibrační) charakter....! Někde jsem kdysi viděl knihu, která se tímto (okolo barev a negativnímu protějšku barev spektra) zabývala. Osobně toto nezkoumám, protože v kabale jsou barvy jasně definované a tudíž nepotřebuji laborovat v tomto krásném oddíle znalostí ohňového prostředí :-). Ve 4D jsou barvy jinné "jen" v zářivosti a světelnosti, je to tak, jako když by jste byla v pozemský nejslunečnější den a kdyby jste to srovnala s tím co by jste viděla tam, tak by vám přišlo , že je zde(3D) nějak smutno a pošmourno :-).
Mějte se pěkně a klidně zde přímo diskutujte a nebo se ptejte co vás zajímá. :-)

Záznamy: 1 - 12 ze 12

Vyhledávání

 

měření od: 12.1.2011

TOPlist