O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? - 4

Datum: 20.08.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Proč?

Vše jsem již napsal, je na každém aby si vybral co je a co není TO o čem píšete! Dnes každý závan strachu a podněty k němu jsou velice nebezpečné, stejně jako neznalosti v základních otázkách. Nikomu nebereme cestu, kterou si kdo vybral, to co zde píšeme jako hlavní téma je páteřní systém pro všechny ostatní systémy, které zde na Zem byly implementovány. Když to použije více lidí, bude více těch kteří budou skutečně samostatní a vědoucí, nic jiného nechceme.Bohužel, když vidím já osobně, že jsou lidé sváděni, byť v dobré víře(snažím se to tak brát), tak mi to nedá- asi jsem zmetek nebo jak mne kdo nazve, ale duchovní šlendrián nemusím a osobně to nepovažuji za "předžvýkávání", prostě nemlčím a asi vás ztratím, mlčet nemohu ani do budoucna, pokud se někde významně projeví šlendrián, ať už ten normální nebo ten duchovní. Promiňte mi že to tak říkám, ale kdo mne zná, ví že jsem schopen odpouštět i těm největším zlotřilcům a přestupníkům, vždy jsem takový byl a budu, ale nemohu mlčet k svůdcovství a falešným proroctvím. Bohužel se to děje, takže pokud zůstanete na rahuntě nejen vy, ale i ostatní komu se tento typ boje proti tomuto šlendriánství budu vystupovat a bude i vy s tímto nešvarem nesouhlasit svým přímým vystoupením, budu rád. Není to boj s jednotlivcem, ale služba nám všem lidem proti našim negativním vlastnostem, naší malosti a strachům z neznámého, protože nám chybí důvěra v živého boha a Můj Bůh a Otec je ŽIVý, Jsem, který Jsem, protože JÁ JSEM!