O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Smaragdová deska 6, Klíč Magie

Datum: 27.11.2010

Vložil: janko

Titulek: dotaz

Můžeš mi prosím blíž popsat energie BGDKP? nejlépe jedním slovem každé to písmeno.

Fakt, že používáš zkratky slov prostřednictvím prvních písmen - ten mi napovídá, že o vztazích v prostoru cosi víš. A protože život je o testování informací, které jdou anebo nejdou propojit - tak mě tvůj výklad zmíněných písmen zajímá.

Druhá otázka se týká rozdělení energie světelné a magnetické. Obě dohromady známe jako elektromagnetickou. Zaměnil jsi sice tepelnou za elektrickou, ale to nevadí. (musíme vycházet z fyziky slunce, ne z té, kterou tu energii slunce měříme). Zajímá mě, z jakého důvodu považuješ magnetickou eložku za temnou, tedy nepřátelskou, když snad víš, že černá barva (viz Bardon i soudobá věda) absorbuje informace, a bílá je vydává, proto je bílá barva součtovým vyzařováním "Temna". Je dobré nezanedbávat v bádání ty obyčejné vlastnosti fyzikálních sil. A podle toho upravit svůj slovník.
Jinak uznávám, že proti papouškování Ondry Peůzračného jsou tvé komentáe k textům mnohem lepší.
A pokud tvá skromnost snese i trochu jiný výklad např této "zelené" desky, můžeme se sejít a probrat své poznatky.
Ještě kouknu na další, co tu máš. Vadí mi sice tvůj slovník, ale tobě zas může vadit můj - to holt je už náš úděl.....