O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? – 12 (Nulový prostor)

Datum: 14.09.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

Tak už jsme konečně doma.... !!! :-) Zkuste si trochu pročíst úvodní články z Mikrokosmického spojení a definice jednitlivých úrovní, aby jste si ujasnila o čem se bavíme. je jasně definováno co je Ego, co je Duch, respektive jeho části = funkční obaly, co je kvantita a co je kvalita z pohledu mikrokosmu atd. Jinak se budeme skutečně míjet a každý budeme hovořit o něčem jinem, ikdyž budeme používat stejné slova, ale s jiným významem. Ego je Nástroj, Mysl je Nástroj, Duše je Nástroj, Fyzické tělo je Nástroj. 3JT je souhrn více nástrojů a je kvantitou s jistou úrovní kvality = Vědomí. LD je prvotní stupeň Vědomí Ducha a má protihráče v podobě Podvědomí, V životním Duchu se má setkat podvědomí s Vědomím zespodu s V-LD a z druhé strany s V-BD. V BD je sloučeno vše v jedno. Z protihráče se stané odhalené skutečné "JÁ JSEM!" v plnnosti V-MiKo. Tohle se mělo říci až tak za 4-6 týdnů až k tomu dojdeme a budeme moci se docvičit, aby to bylo vědomě. Právě v takových to věcech si nerozumíme a ani si rozumět nemůžeme. Jak jsem to napsal pokud se nezačnete dívat i z venku a nevystoupíte na Skleněnou Horu budete pozorovatel skutečného života ve zkušenostech jen z roviny AXE a jak říkáte, už brzy budete i vy vědět co a jak... Mějte se .-)