O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? – 13 (sexuální elementáři typu Incubus a Succuba)

Datum: 18.12.2015

Vložil: Eleonora

Titulek: Incubus

Tiez sa chcem podelit o tuto skusenost:mne sa to stava tak v priemere raz za 5 rokov,cize bud to nie je to so mnou az tak zle,alebo tohto demona to nebavi so mnou :D ,vysvetlim preco ,teda aspon si myslim ze to je koli tomu ,ze ja sa tomu nebranim,vacsina z vas co ste tu prispeli komentarmi sa tomu branite a je vam to neprijemne,co mne vobec nevadi,praveze ked zistim ze ten niekto-nieco ma chce pretiahnut,tak vtedy zacnem byt iniciativna a dozadujem sa toho nech neprestava aj ked ho nevidim,lebo je vtedy tma a ked som sa mala snim bozkavat tak som mala rozmazany priestor pred ocami,stalo sa mi to ten to tyzden,a predstavte si ze ked som zacala byt takato akcna tak to dalej uz nepokracovalo lebo som sa prebudila,mozno som divna co tu napisem,mozno mi odobera energiu,vobec som necitila ze by ma ten to typ demona prikoval k posteli a ja som sa nemohla hybat,praveze mohla som sa hybat,mala som tu moznost sa za nim naklonit,a mne sa to pacilo ako ma chce,vasnivo...mozem povedat ze je to skvely milenec a vedel ako ma ist na mna :) len bohuzial si myslim ze ho moja odovzdanost odradila a ze v podstate ako keby som ja jeho chcela vysat z energie,ja si myslim ze netreba sa tomu branit,ale to zase musi mat clovek v sebe,no a ked su niektore zeny zadane tak je hlupe smilnit s demonom,lebo tym svojho muza podvadzaju a kedze ja som slobodna,tak to nie je potom dovod sa zdrahat.Uz ste poculi demona vzdychat?Ja ano ale to bolo ked som mala 18 rokov.To je asi vsetko k danej teme.