O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? - 23 ( Stažení textu Lyricus a vše kolem)

Datum: 19.11.2010

Vložil: LK panu Liborovi

Titulek: Re: ZKRATKY

Pane Libore, když už jste jen pan Libor a né celým jménem, nevím na co si hrajete, ale tyhle praktiky si laskavě nechte:
1. Nemám ve zvyku posílat komukoliv PC viry a to co naznačujete je drzost, pokud se něco takového skutečně někde objevilo, měl jste mi to okamžitě oznámit abych prověřil svůj systém. Pokud je to z vaší strany pokus o diskreditaci, tak je velice ubohá a odpovídá charakteru toho co zastáváte ve svém učení. Takže s PC virem laskavě klídek!!!

2.Další "kecy" o astrálních cestovatelých si odpusťte, protože vaši soudruzi mne se snažili dnes celou noc programovat, jenže jaksi neuspěli, ráno jsem to říkal kolegovi co jste za "šikulkové" Tohle na mne neplatí a pokud by se to mělo opakovat budu muset přejít do aktivního módu za použití pro vás tvrdého záření Světla a Lásky. Zatím jsem se jen čistil bez vyzařování. Takže tyhle praktiky si laskavě nechte, jestli tohle je účinné na neznalé, tak na mne určitě ne (úsměv) Jestli vám mohu radit, držte se toho co proklamujete..!!!

Jinak závěrem snad jedno nejprve si ověřte kdo co dělá a pak mudrujte o nesmrtelnosti chroustů. Pokud chcete navštěvovat tento web, tak není problém, ale pokud jej chcete rozvracet, tak raději s panem Bohem. Nedělám si patent na jedinou Pravdu a kdybyste četl náš web skutečně od začátku, a pozorně, dočetl byste se, že nezavrhujeme žádné poctivé učení a to co zde zprstředkováváme je doplněk pro každé započaté učení z jiné poctivé provenience. Pokud jste poslal nějaký vir a dojde k poškození stránek, budete mít velké problémy, ale věřím, že nejste malý kluk, který si není vědom dosahu svých činů a následků :-) .... Mějte se pěkně pane Libore X