O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Energie Kundaliní - autentický prožitek

Datum: 25.02.2011

Vložil: Aja

Titulek: energie Kundalíny autentický zážitek

Reaguji na tento úchvatný článek, to co se v něm píše je z velké části převyprávění mého vlastního prožitu.Psal se rok 2006 březen, po tragickém odchodu mého manžela a po 40 denním půstu (žalem) jsem po návštěvě jistého léčitele a jeho akupunktuře mé páteře prožila probuzéní Kundalíny energie.Toho dne při večerní meditaci při úplném uvolnění a odevzdání se jsem najednou v obrovské intenzitě cítila nával energie oranžovočervenožluté barvy která procházela ve tvaru dvou osmiček celým mým tělěm, celou mě paralizovala a následně mě zaplavilo tak silné oslňující světlo to bylo velmi jasné velmi silné.V prvním okamžiku jsem měla strach, nemohla jsem se pohnout, byla jsem to světlo a ono bylo mnou, nevím jak douho to trvalo asi jsem upadla do bezvědomí. Byla jsem doma úplně sama,probrala mě až silný (výbuch) energie který vycházel z mé sedné čakry, bylo to jako když mi z hlavy vytryskl ohňostroj a já se ocitla v kosmu který byl mnou a já byla jím.Příští den ráno po probuzení jsem byla objednána na REIKI zasvěcení, vyšla jsem z domova jako ve snách.Celý svět byl jiný vše co jsem viděla i neviděla jsem milovala bezpodmínečnou láskou , měla jsem chuť všechny kolemjdoucí objímat.Po absolvování zasvěcení do REIKY(mi reiki mistr sdělil, že reiki jsem již měla aktivovanou než jsem tam přišla). Od té doby se celý můj život změnil jsem tady abych rostla a zářila a pomáhala ostatním na cestě domů, cestě za světlem.