O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Děje se něco? - 33 (Radostná Zpráva)

Datum: 27.03.2011

Vložil: Radana

Titulek: Re: Re: Nástin

Nechápu jednu věc, z čeho jste tady(přispěvatelé tak zamindrákovaní a okamžitě startujete proti NDC, když podle vašich slov pracujete na zcela jiných úrovních. Možná se mi časem vaše úrovně objeví v jiném obraze, ovšem reakce k ženě, která píše volně své , a s úsměvem komentáře, neodpovídají úrovni ani slušného učitele v autoškole, natož tomu všemujak leckde tvrdíte.... Já přeci nikde nepodporuji nějakého pana N. nebo pana L! Přeji vám , stejně jako jemu Boží milosrdenství.
Vzala jsem to spíš satiricky a vy se hned vyděšeně bráníte? Možná je to jak s tím bojem s větrnými mlýny a měla jsem asi pravdu aspoň s tou dobrou cimbálovou muzikou!:-)Nejde přeci o střety s někým jiným, jen o napsání názoru, který není nutné cenzurovata korigovat do vaší pofidérní úrovně pánové!
Slunce svítí nad veškerým Božím stvořením!

Slávu Bohu na nebesích!!!
P.S:
ŽE NESDÍLÍM VAŠI RADOST Z PROHLÁŠENÍ WEBOVÉHO CHARAKTERU VÁS A OKRUH KOLEM VÁS tolik rozladilo A VYNÁŠÍTE ZATRACUJÍCÍ ÚSUDKY? Jste si pane LK jistý, že prostřednictvím internetu Kristus pronáší svá oznámení celokosmického významu právě takto? No dobrá...:) JE TO NA VÁS!