O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Děje se něco? - 33 (Radostná Zpráva)

Datum: 27.03.2011

Vložil: LK pro Radomíru

Titulek: Re: Re: Re: Nástin

K příspěvku jako takovému se nebudu vyjadřovat, to nechám na vás a na vašem svědomí, jak omlouváte první váš příspěvek, který mne osobně nijak neublížil a budu si myslet že ani to nebylo primárním cílem .... :-)

Chci vse spíše vyjádřit k vašemu P.S.: ... že nesdílíte , přece je jen vaše věc a vaše ztráta. Za to přece se nikdo z nás na vás nemůže zlobit, spíše je to k politování a projevení soucitu(v dobrém) Je škoda, že to nevnímáte jako super událost, ale to přece nemůže nic změnit na faktu, že se ta událost uskutečnila a mnohým z nás to radost přináší a jistě i přinese v podobě osvobození lidských bratrů a sester z pout, které nebyly již k unesení!!! Samozřejmě to platí i pro jiné bytosti, které se zatížili nad rámec svých kompetencí a nebyli schopni se již z toho vyvázat. Musel bych k tomu napsat článek jak to vidím podrobně, ale i já sám to musím nejprve pochopit na úrovni 3JT, musím přenést obrazy a podstatu těchto obrazů z 3JD do 3JT a někdy to je docela těžké.... Pokud jste včetla co jsem napsal jako odpověď pro paní Ilonku, která se mne ptala na Zdroj, tak jsem napsal, že to mám přímo od Prvotního Stvořitele. Proč mi to bylo předáno při zcela jiném tématu cvičení v meditaci, nechám na něm. Zeptal jsem se jestli se mohu o tuto informaci podělit a dostal jsem souhlas. Co tedy po mě chcete více, jsem naprosto otevřený. Mám se tedy zeptat přímo Krista, co on na to?! Některé věci i přes svou naprostou otevřenost nemohu říci, lidé by to neunesli!!! Vše se zrychluje a přichází čas, o kterém se psalo že příjde!!! Je možné, že již to vše prožíváme. Kdysi jsem měl prorocké sny, věděl jsem co se stane, jen jsem nevěděl jaqk se k tomu dobereme. Nyní řada událostí již proběhla a probíhá, jen nad tím žasnu jak již jednou prožité se opakuje ve 3D i ve vyšších rovinách Stvoření.... víc opravdu nemohu :-) i :-(