O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Děje se něco? - 33 (Radostná Zpráva)

Datum: 25.07.2011

Vložil: Pro paní Marii

Titulek: Re: pro pana Ludka

Paní Marie učil jsem kdysi základy skutečné Mystiky a proto některé věci již dnes nevyučuji a beru je jako nezbytný základ toho co učím...!!! To co dnes učím je postgraduál ke studiu těch nejvyšších věd a to nejen duchovních. Řada rádoby "pravd" jsou jen kliše, které lidi naučili falešní učitelé a svůdci, vědomě i nevědomě. Nechci zde rozebírat vztah Ježíše a Máří, už vůbec ne vztah Matky a syna, je to příliš osobní.... Každý Syn či Dcera má ve svém současném životě kousek tohoto vztahu se svou Matkou, je jen potřeba si to uvědomit, dokud to lze !!! Některé informace nemohu veřejně prezentovat, ale opravdu se již velice rychle blíží mezník přechodu a tedy i pro mnohé obrovská překvapení, takže počkejme si již na datum velice blízké mým pozemským narozeninám tohoto roku.... :-) S přáním Světla a Lásky LK
PS: Můj Otec, Stvořitel Všeho mne obdařil možností být u toho kdy se Zázraky ději, prožívat je a sdělovat je bližním, aby je také vnímali v plnnosti. Již před mnoha a mnoha věky jsem byl povolán ke službě jako Učitel,Kněz a Léčitel Lidských Duší...opravdu si myslíte, že bych to dokázal bez patřičného vybavení, jehož nezbytnou součástí je znalost tichého místečka, tam někde v hlouby sebe sama, které není okázale na očích?! ....aaaaaaach jo :-)!!! LK