O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Datum: 16.06.2011

Vložil: LK pro B

Titulek: Re: mne se to nezda

Nemohu s vámi souhlasit a to na základě vlastní zkušenosti z práce obecně s Mudry. Toto je také Mudra a podle vyjádření autora jí dostal od Boha aby se vyléčil. Zrovna včera jsem kolegovi řekl ať vyzkouší toto: "Požádej Stvořitele o požehnání této mudry, kterou nyní spinuješ sklenku vody a pak vyzkoušej přímo na mě použití na trapézový sval, který mám nyní blokovaný. Stejně tak o to požádej a popros abys to mohl použít." Pokud vím, tak sám viděl ač je obecně skeptik markantní rozdíl při stejné praxi použití Mudry (s požehnáním a bez požehnání). Co se týká mě, tak mě přestal bolet trapéz cca po 5-ti minutách při působení cca 30 sekund. Naopak jsem cítil působení energie v žaludku, se kterým je trapezový sval spojen ve své horní části....Souhlasím s vámi, že je lepší když si navzájem spíše pomohou dvá lidé, je to praktičtější. Budeme o tom psát... Pro nás je vždy důkaz praxe!!! No a nám to funguje, věřím, že i vám jen to chce čas, který potřebujete na zjemnění vnímání... zde se nedostává palicí po hlavě :-)...