O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Vzpomínky na (blízkou) budoucnost 3 ?

Datum: 13.08.2011

Vložil: LK pro Emila

Titulek: Re: Re: Re: Každej tu svou...

1. pro mne není důvod se zlobit a pokud jen trochu jste tak empatický jak jste nyní předvedl, tak pak je mi jasno (smích). Ten článek... respektive ukázku jak cvičit prakticky jsem psal z chodu, nevím jak vy ale já jsem od přírody v podstatě líný člověk a nerad píši dvakrát jednu věc (ani kněz dvakrát nekáže) a chtěl bych vidět vás , když byste cca 12 týdnů nespal a splašila by se vám lymfa a vylila do mezibuňečného prostoru... takže klídek :-)

2. Může se stát, že nakonec budu tím falešným prorokem, ale s ohledem na to co se děje, jaké dostávám úkoly, co vidím, slyším a cítím tak snad ne.Nejsem sám kdo dostává podobné info a skládá se to jako puzzle do jednoho obrazu. Můj velice dobrý přítel a bratr z Ruska také říká že to bude o rok a kousek později, ale nakonec když se ptá přesně dostává stejné odpovědi jako já. Takže opět klídek, pracuji tak jako bych tu měl být ještě sto let, ale připravuji se na odchod i třeba cvičením dematerializace a využívání NŽE v praxi se stanovením poměrů SŽE a NŽE (5:3,7:3,10:1 atd.) a prosím nevnucujte mi své představy a dojmy. Buď mne berete a nebo neberete, já osobně o to nestojím. Neznám vás a nebudu si domyšlet podle dikce kdo jste. Pokud chcete , zajděte k nám na firmu a můžeme diskutovat o mnoha věcech. To že mnohé skutečné poznatky nepustím do éteru naplno, vychází z povinnosti mlčet a pokud se někdo otře o tyto znalosti alespoň trochu, orientuji na tento článek, knihu, video atd. Poznat však zlatý valounek v hlušině, musí každý sám. Už mne nebaví učit neúmětele, kteří pak všechno převrátí a nebo zadupou do bahna nevědomosti...!!!

3. Měl jsem na mysli tzv. vědce co "odhalili" nepřesnost skutečného konce MK. Určitě si to najdete sám :-).Jinak s tím mlžením bych začal pane Emile u sebe, řekněte kdo jste, kolik vám je skutečně let, komu straníte, co chcete dosáhnout atd a pak jistě bude i méně mlžení. V každém případě nebudu již nikoho učit o věcech , kterých se týkají mystéria pokud na to nebude připraven!!! A už vůbec ne v přímém přenosu!!! .... od toho jsou jiní :-)