O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Anjelska.sk - Svetový mier

Datum: 23.08.2011

Vložil: LK pro Emila

Titulek: Re: Re: Re: Mystifikace

Nevážený pane, jsem jako LK kapkou v moři Světla a Lásky, to se dá odsouhlasit, ale neznáte vůbec další moje jména tohoto moře...!!!
Pokud použiji vaší dikci, kterou nevědomky prozrazujete kdo skutečně jste, tak určitě, ale to je jedno. Pokud byste alespoň trochu znal mechanizmus vzniku schopností, věděl byste že základem je fantazie a tvůrčí představivost jako zdroj činnosti a následně získání schopnosti - í!!!
Když střelba tak střelba, je to vaše tělo ne moje... smutný úsměv
Máte to všechno velice zmatené, protože byste věděl, že pokud někdo něčím opravdu je, tak především slouží a pomáhá bez ohledu na to zda je to oceněné zde a nyní. Mohl bych vám řící i stupně povolanosti a povolávání, ale na co mrhat pro vás zastřenými znalostmi a věděním....!!!
Poslední věta opět dokazuje jaký jste mimoň, neopovrhuji nikým a dokonce ani vámi, ikdyž jste přešel již dávno na stranu protihráčů ač sám sebe vidíte úplně někde jinde. Nechme toho čas ukáže kdo je kde a kdo kým je na vinici páně...!!!
Poslední věc kterou bych chtěl říci: Pokud máte již dříve uvedené názory na mne a naše stránky, prosím nechoďte již sem a zbytečně se nezatěžujte.Pokud přece jen sem polezete, vyjádřujte se argumentačně k tomu s tím co víte naprosto jistě, že je jinak a doložte to. Výpady a aroganci nechte jinde, sem nepatří. Nechceme zavádět jen kvůli vám systém registrace a prověřování...!!! Děkuji za pochopení a mějte se....