O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Amezdas - Aktuální zprávy (30.8.2011)

Datum: 04.09.2011

Vložil: Emil

Titulek: Re: Re: Re: Re:Narušitel LK

Už jsem to jinde naznačoval Erienovi, takže ještě jednou, speciélně pro vás. Nestrkejte mě dokupy s Jiřím Maškem. Dotyčného neznám a nemám s ním nic společného. To jen vaše omezenost vám nedovoluje připustit si nesouhlasné názory odjinud než z úst Nováka a Maška.

Mě úplně stačí to datum 9.9.2011 při kterém, jak píšete, bude každému jasné co jste zač. Je to jak jsem dříve napsal. Chytáte se čehokoliv co se zrovna hodí do krámu.
Myslíte návrat "modrých" do prostoru té matičky Země, která duplikovaná ufrnkne do "5D" i s jejími obyvateli? Kdybyste se dal na dráhu pisatele sci-fi románů, tak vyděláte a nebude vám spíláno pro bludaření...

Ty události kosmického=gigantického rozsahu se dějí na nebi, nebo ve vaší mysli? Protože v rámci kosmu - kde nic, tu nic...Elenin se vám roztápí, takže ani toho se nechytnete. A Nibiru je taky více na papíře než někde za rohem...

Buďte v klidu. Tu jistotu o vašich neschopnostech už mám pevnou. Tady už nezbývá než popřát brzké prozření a hodně sil ke zvednutí se ze dna...