O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Reakce na příspěvek "Janka" (článek Kryon - člověk)

Datum: 01.11.2011

Vložil: LK pro Janka

Titulek: Re: nebreč, doba proseb je pryč.

1. Žádal jsem vás slušnou formou (prosbou) abyste se zdržel svých chaotických výlevů, ale bohužel jste to nerespektoval. Prosba není vyjádřením slabosti a když tak v kruzích, které nejsou mými kruhy...!!! U vás je to ještě podmíněno tím, že pro mne nejste adekvátní partner pro diskuzi a není v tom ani trochu arogance z mé strany. Nejprve byste musel být v kondici co se týká vaší Mysli a následně jeho hrubohmotného orgánu!!! Dále nesměl byste být ve stádiu, kdy je potřeba obhájit osobní odpovědnost za popírání Boha v dřívějších inkarnacích , které vás dovedlo k dnešnímu ubohého stavu vnitřní rozháranosti a chaotismu, který vydáváte a omlouváte nepřipravenosti Lidstva vás chápat. Ale jsou lidé, kteří na váš stav stanovili číslo diagnozy, což nic neřeší!!!! Místo abyste hledal kořeny svých stavů, nechal jste se ošálit tím co vám jakože bylo nabídnuto (viz Páni Mysli)... Váš stav na konci věků je k politovánihodný, ale je to váš boj a vaše vizitka, kterou budete muset již brzo předložit ke ZVÁŽENÍ a ZMĚŘENÍ. Bohužel se jedná o Vaší Božskou Duši, kterou jste kdysi zaprodal a nyní promarňujuete jí znovu obnovit do plné síly a krásy. Pokud jí nyní ztratite i v její stínové podobě, stanete se již konečným smrtelným otrokem Vašeho nynějšího "okupanta"....

2.Dám Vám pouze jednu dobrou radu, požádejte o milost a ochranu Stvořitele Všeho, abyste mohl navštívit Váš Nulový bod všech Nulových Bodů, alespoň v úrovni 2. typu. Je to úroveň 7.a 8. DNA v IST a LD. Zde požádejte o možnost nahlédnou do vaší Knihy Života a poznat kde a v čem jste udělal chybu. Pak požádejte na tom samém místě o pomoc Vašeho vnitřního Krista (vaší božskou Duši) o pomoc zbavit se anunackého parazita a obnovit si spojení se svým vnitřním a pak následně s Vnějším Božstvím = Stvořitelem Všeho. Jinak vám není pomoci...!!!

3. Sloveso "Vnímat" je od starého ruského slova "vnimanie" = pozornost vyjadřující pozor, zaostřenost, zacílení atd. VĚDOMÍ, které má tendenci se rozostřovat, pokud je slabá Vůle a Víra, neboli schopnost koherence (zde bych mohl operovat vysvětlením z čeho vznila víra ve směru k otáčení, ale to bychom začali polemizovat a to s Vámi nechci jak jsem již výše uvedl....

4. Z Vás Janko opravdu nemám strach, ale spíše o Vás (smutný úsměv), ale v tom Vám nemohu více pomoci než jsem napsal ve své radě....

Mějte se a již nebudu na Vás reagovat a pokud Vaše příspěvky budou delší než 5-6 řádků, to co bude nad, budu mazat nebo nechám smazat!!!