O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Anjelská.sk: novinky dne (11.11.2011)

Datum: 13.11.2011

Vložil: Emil Brojer

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu...

:D To už snad není pravda. Chlape mi z vás praskne bránice. Přidejte si za ty své bludy kolik vykřičníků chcete, ale na obsahu to nic nezmění. Jste slepý jako krtek a kopete kolem sebe jako někdo v poslední smrtelné křeči.

Vy máte jediné štěstí, že se dá vymluvit na zralost žáků, protože jinak byste byl nahraný jak po stránce kvality, tak kvantity.

Vy jste nezvládl ani první kapitoly Brány od Bardona natož zbytek, jinak byste nevyměšoval tento diskuzní hnůj. Jste vychloubačný nejen mým směrem, ale i celkovým směrem. Prostě jste po živlové stránce naprostý mimoň.

Můj poslední odstavec byl myslím naopak trefou do černého. Přestaňte se spoléhat na to, že máte patent na to, co je pravda a co ne. Dovolím si vyjímečně udělat věštbu:

Do dvou měsíců se vám otevřou oči a poznáte svou vychýlenost i její důsledky. Odvrátí se od vás zbývající přátelé a kdokoliv koho byste nazval rodinou. Chvíli potrvá, než příjdete na to, že není chyba mimo vás ale ve vás. Pokud nebudete schopen a ochoten pohřbít svou vychýlenost, tak skončíte jako bloud žijící v domnění, že mu chce každý ublížit. Chodící stín...

Dělejte jak uznáte za vhodné. Máte zaseto...