O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Anjelská.sk: novinky dne (27.11.2011)

Datum: 30.11.2011

Vložil: LK

Titulek: Re: Poznámka

... ač nerad, musím s Tebou souhlasit.... někdo se snaží rozmělnit čas který je dán pro možný vzestup sliby, které se neuskutečňují, vymýšlením událostí, které se nedějí. Pak se nedivím i Emilovi (JMM,TM), že nás pak dávají do jednoho pytle. Jsem z toho všeho hrozně unavený a skeptický vůči lidstvu jako celku. Byl jsem několik dní v nemocnici s akumulovanou vodou v orgánech, které jsem nebyl schopen se zbavit. Co to udělalo za těch pár měsíců se srdcem asi nemusím hovořit, ale pánové z IKEM měli jasno hned: vyměníme vám ihned srdce....!!! Byl jsem v IKEMu a tak neosobní zdravotnické zařízení jsem ještě nikdy neviděl a neprocítil. Asi jsem se dostal do nemocnice i z jiných důvodů než je minulost(viz co víš), měl jsem asi vidět co bych jinak neviděl. Vždy jsem měl určitý despekt k lékařům a jejich znalostem v praxi, ale to co jsem viděl je minimálně 8-10 krát horší než jsem si kdy představoval. Byl tam krom jiného starý pán 83 let a měl narušenou dráhu MM s bolestí pat, později šlachosvalové dráhy a bolest směřující do podbříšku. Mohl jsem to říkat hore dole lékařům, neslyšeli a slyšet nechtěli. Nepomohli mu a nechali ho v bolestech 3 dny a tři noci, naopak do zánětu MM ještě dali cévku... no super. Aby od něj měli pokoj, tak ho přeřadili na LDN, takže ho již odepsali. On sám ještě měl chuť žít do zahájení problémů s MM, po třech dnech to vzdal a přeje si odejít.... Viděl jsem jen "úkony", které nic nepotvrdily a nic nevyvrátily, viděl jsem aroganci, neúmětelství lékařů, vedle snahy nižšího zdravotního personálu pomáhat. Několik mladých lékařů mělo snahu něco dělat, ale jejich metodiky to nedovolí a způsoby odborného školení už vůbec ne.... Je mi líto lidstva, že se nechalo takto zmanipulovat ve všech oblastech života. Obávám se stejně jako Ty Eriene, že se o to pokouší kdosi i na této scéně Nějak nemám chuť a už ani sílu jít hledat Pravdu a veřejně jí sdělit. Asi už chci být jinde a sám za sebe. Každý bude asi muset na tohle vše přijít sám, že nikoho k tomu na povznesení nepotřebuje. Naštěstí je vše u nás popsané a nyní to je na každém jedinci co s tím udělá.