O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Meditační hudební okenko - 7 (Mystická svatba)

Datum: 29.04.2012

Vložil: LK pro paní Marii

Titulek: Re: druhý příchod Krista v ženské podobě

Zahanbujete mne svou důvěrou, kterou si nezasloužím.... připomíná mi to podobenství z evangélia v příběhu dvou sester Marie a Marty (úsměv). Dnes bych to podobenství asi viděl jinak.... Marie a Marta dva různé aspekty jedné a té samé bytosti. Je dobré být Martou i Marii. Jedna všeho nechá a naslouchá Mistrovi, druhá se stará aby byli všichni spokojeni a nasyceni.Naslouchejte tomu co vám přichází, ale také a to především syťte svého vnitřního Mistra, který vám vždy řekne co je skutečně pro vás DOBRÉ! Co je dobré pro mne, nemusí být až tak dobré pro jiné....Každý máme svou Cestu a máme jí naplnit svým způsobem, nechce se abychom vytvářeli šablony, podle kterých se budou řídit naši bližní.... můžeme se obohacovat navzájem svými životními skutky či celými příběhy a tím naplňovat záměr našeho OTCE, Stvořitele Všeho skrze záměr a řídící impulsy vnitřního Otce.
K té otázce , kterou jste mi položila mohu říci jen toto: Paní Kozáčková nevidí pro les strom. Má pravdu, ale ta pravda je jiná než si myslí či dostává. Úřad Krista před Tváří OTCE, Stvořitele Všeho je tvořen 12-ti Syny tohoto OTCE.Později byla k nim přijata i jejich mladší sestra. Ano o na je zde inkarnována, ale její úkol zde na Zemi není směrem k úřadu Krista.Je to úkol k sobě Samotné!!! Musí se také něčemu naučit... bohužel zatím se jí to moc nedaří, čeká se na ní až "dospěje".Jsou zde na Zemi další Synové, Kristové svých Vesmírů a každý z nich si odbývá úděl člověka, aby mohl naplňovat svůj úřad ve svém Vesmíru podle tohoto vzoru..... Aby bylo jasno, tak paní LK není tou dcerou... je to někdo jiný, tuší to, ale podle toho zatím nejedná.... no co se dá dělat(úsměv) Je mi jasné, že zase podráždím mnoho neúmětelů a zase budou zkoušet své praktiky, ale dnes již tvrdě narazí, protože výzvy typu:"Nedrážděte bosou nohu!" již skončili a budou už jen při pokusu o cokoliv nepřátelského tvrdě stíháni.
Mějte se pěkně a pokud máte nějaké vize, které lze zveřejnit, podělte se a platí to i pro ostatní čtenáře. Je to důležité, protože lze pak pomoci i jiným(viz ty příběhy) a hlavně i ten výklad eventuálně vidět jinak než je přijímán....

Zde je příklad špatné interpretace snu- vidění pana Jozefa: https://www.vzostup.sk/salusa-20-april-2012..... všichni se rozplývají, jak je to super a mají pocit, že tohle je vzestup a jeho projev.... přitom to je klasický příklad zavádějící Mysli a skoro absolutní ztotožnění s Vědomím Ega = Mysli = V-DT .... je to smutné, protože takto sám sebe "můtí"(zkaluje) a svádí z vlastní cesty k Vědomí Krista a BP sebe, ale i jiné bližní... docela doporučuji si to přečíst(diskuzi).... a bohužel není nikdo , kdo by to vyslovil, že zde něco nehraje.... Pan Jozef není Stvořitel a ani Tvůrce ve Stvoření, tedy nemůže velet a když tak jen na své odpovídající úrovni = Mikrokosmu, zde je vidět na jaké úrovni... na ůrovni konkretizace = sekce konkrétních myšlenek, za ohniskem, tedy na rovině DT = Mysli = Zrcadlu = pokřivenému odrazišti.... Zde vtedy si jen posílil Ego = Mysl, respektive Vědomí Mysli na rovině ztotožnění se s ním.....no jo no... co naděláme, že...?!