O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Rozhovor s PCH o významu mimořádné energie přicházející na Zemi 21.12.2012

Datum: 03.12.2012

Vložil: Marie

Titulek: komentář

Žijeme jde na planetě zemi.... a právě v této době mi to připadá jak boj o planetu a duše. Hromadné meditace mohou být nebezpečné..., pokud nevíte kdo může zmanipulovat tu masu energií. Je dobré před každou meditací prosit o Boží ochranu všech a celé akce, aby se dělo jen to , co je v souladu s vůlí Boha a pro nejvyšší dobro všech zúčastněných!!! TOTO JE PROSÍM VELMI DŮLEŽITÉ!!. Některé skupiny se snaží zachraňovat, posílat energii do míst..., ale pokud duše neumírá, tak se není čeho bát. a někdy i karastrofa pomáhá učit a vážit si pravých hodnot. Mě osobně připadá vhodné, prosit o to, abychom jednali vždy jen v souladu s vůlí Boha, někdy mám pocit, že ze strachu či připoutanosti k něčemu či někomu, jednáme naší vůlí, či prosazujeme své chtění, ale Boží plán je trochu jiný...
Někdy mám pocit, že mnohé skupiny nejdou s jeho vůlí, ale proti ...
Ještě Boha nepochopili...také to jak se těší až budou moci žít svobodně.....bude to bez zla a s láskou, ale uvědomte si, že vždy budete jeho součástí a tudíš podléhat zákonům Boha....a pokud je nebudete chtít respektovat, srdcem ho milovat a spatřovat jeho krásu a velikost...asi se tam ani nedostanete. A to můžete meditovat či si kupovat zasvěcení či něco jiného, jak chcete.....Skutky dobra a lásky, ušlechtilost duše jsou klíčem k Bohu...

Někde jsem od jedné "učitelky" zaslechla, ža atlanťané se vyznačovali tím, že nepoklekli před Bohem, že mu byli rovni...a to byl podle mého názoru ten problém....(proč ta civilizace zanikla)
Pokud se stavím na velikost Boha, čeká mi pád....ON je oceán a já mohu být kapičkou v něm..., být v jeho energii a spolu tvořit, ale s vědomím si jeho velikosti a tu náležitě ctít a oslavovat...Lidé, kteří jsou plně vědomi si Boha, spatřují jeho dokonalost a sami se sklání před ním a děkují za to, co tvoří...

To, že máme čekat nějaké mimozenšťany, je opět nějaká astrální pitomost....beru je jako souseda, pokud je dobrý přátelský..nemám problém...pokud, ale neustále vchází do prostoru jiného a bere či jinak škodí...je potřeba je vykázat do patřičné meze..

děje se nyní mnoho a mnoho co bylo předpovězeno se stane...každý ať sám dělá to nejlepší co může...a správně rozpoznává, kdy pomáhat či dát někomu podporu či něco se své síly a kdy pomáhat by byla služba špatnému..(a to není vždy snadné rozlišit)